Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok maradi de nálam...

Én vagyok maradi de nálam kiverte a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mamája újságolta,hogy lány unokájának van köldök piercingje 13,5 éves.Hozzáteszem egy kitűnő tanuló leányzóról van szó.De én ezt nem engedném ennyi idősen .Nem vagyok konzervativ nekem is van két piercingem és egy tetkóm.Nekem csak a korral van egy kis bajom.
2011. nov. 17. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is túlzás, egy nyaklánc vagy egy karkötő is megtenné egy ekkora lánynak ilyen korban.
2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban én se engedném. Nekem mondjuk nincs egyik sem. Húgomnak viszont 15 évesen lehetett piercingje, és a középsulis ballagására kapott anyutól tetkót ajándékba.
2011. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Én is korainak tartom,de ez még a jobbik lehetőség,inkább,mint a tetoválás,ami ha már nem tetszik neki még mindig ott marad.

Amúgymeg,ha kitünő tanuló,és nincs a viselkedésével sem gond,akkor ez legyen a legnagyobb problémájuk a gyerekkel:)))

2011. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A köldökpiercing nagyon nagy hülyeség hosszú távon.

Tapasztalat!

2011. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát szerintem is elég gáz, 13 évesen...

Amúgy annyira "vicces" hgoy anyukám mesélte, hogy "az ő idejében" onnan lehetett felismerni a nagyon lezüllött alakokat, hogy tetkójuk volt, meg "kilyuggatták magukat", most meg.... :D

Szerintem ostobaság engedni egy ekkora gyereknek!!

19/l

2011. nov. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez tényleg nem normális, de sajnos vannak ennél sokkal rosszabbak is. Pl. amikor ilyen kislányok már szexelnek, isznak, dohányoznak, ne 'adj isten, drogoznak. Ez a piercingnél milliószor rosszabb.
2011. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ki van tágítva a fülem 8mm-sre és orrkarikám van. 14 éves vagyok és DÖK elnök helyettes vagyok:) Szóval ne ítélkezz légyszi.
2011. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A köldök piercing iskolában nem látszódik,vagyis így a tanárok sem zavarhatja és a gondot itt inkább abban látom,hogy ettől a lány személyisége is megváltozhat,mert ettől akár nagylánynak is érezheti már magát,ez nem feltétlen igaz,de én is tapasztalatból írom egy közeli rokonommal kapcsolatban.
2011. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha őszinte akarok lenni, köldökpiercinget sosem csináltatnék magamnak, hiába vagyok 22. 13,5 évesen pláne nem, mert ez nagyjából olyan számomra, mint a derékon a tetoválás, ahogy a köznyelvben terjed: ribancrendszám. Eléggé megbélyegzi az illetőt, pláne, ha ennyire fiatal. Hiába nem látszik, és emiatt jó, szerintem lehet valakinek bármilyen szép a hasa, undorító, mert ribancos. De ez magánvélemény.

Hogy válaszoljak a kérdésre is, neki(k) ez tetszik, náluk így megy. Tudod, "ahány ház..." Szerintem is siralmas, de ha a szülőknek ilyen a meglátásuk, akkor nem nagyon van mit tenni. 22/L

2011. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam 15 éves lány és van tetoválása. Nyáron csináltatta. De nem az a nagymenő lány aki folyton pofázik. Elég vissza húzodó, kedves, mosolygós, jól nevelt. Ő azt mondta , hogy ez a tetoválás egy emlék arról akit nagyon szeretet, csak sajnos elveszítette. (valamelyik családtagját).
2011. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!