Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom fejébe vette hogy...

Lányom fejébe vette hogy modell szeretne lenni. Kiskorában párszor elvittük őt fotózásokra ( 3 éves volt ekkor) apuka eröltette de aztán letiltottam neki. Most 15 éves és fotósok szerint van benne jövője. Megengedjem?

Figyelt kérdés
Így is problémás lány. Szereti a pasikat bolondítani, hétvégenként iszik is és dohányzik. Iskolába nagy szájú, kihívó öltözködés. Nemtudom mit tegyek vele
2011. nov. 18. 19:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
apuka támogatja. Minden héten ad neki pénz plázazásra hétvégi szótakozásra. De félek tőle kicsit
2011. nov. 18. 19:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 évesen rendszeresen iszik és dohányzik a szülők tudtával, akkor ez a legkisebb probléma, hogy modell lesz vagy nem.
2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel és hozzátenném,hogy a fotósok szinte mindenkinek azt mondják,hogy van benne jövőjük,főleg ha látják,hogy apuci-anyuci jószívűen támogatja és fizeti neki a portfóilót stbstb.
2011. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Na igen csak az olyan fotósnak lehet hinni, ilyen szöveg esetén aki nem kér pénzt, hanem még ő fizet, mert ha tényleg jó modell, akkor bizony pénzt termel a fotósnak.

És ezt semmilyen megvezető "kezdeti befektetés, portfólió" szöveggel nem lehet kimagyarázni, mert ezek busásan megtérülnek, ha kamuzik a fotós.


Amúgy én is fotós vagyok és valóban sok az átverés.

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha kamuzik a fotós. = ha nem kamuzik a fotós.
2011. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nekünk nem kell érte fizetni. És az erős hogy a úgy csinálja hogy tudunk róla. Azt hogy iszik hétvégén csak viszahalottam ismerőstől de ő tagadja. Ciget meg bevalotta.
2011. nov. 18. 19:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj itt a legkisebb gond a modellkedés,sokkal nagyobb probléma,hogy iszik,dohányzik,pasizik,nem engedném neki a modellkedést ezek után,ráadásul k*rvásan öltözködik,hivatásos prostit akarsz a lányodból? nem ártana sztem nevelni,és az apukával beszélni,hogy mi a helyzet
2011. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szabj hatart, mond, ha modellkedni szeretne, akkor jo bizonyitvanyt kell haza vinnie, nincs cigi, es pia...
2011. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát szerintem ha 15 évesen ilyen életvitelt él, akkor max prosti lesz belőle, mint a többi magyar modellből.

És azt úgysem tudod megakadályozni, szerintem egy ennyi idős embert úgysem tudsz nevelni és nyilván nem is lehettél rá nagy hatással. Szerintem hagyd a francba ez egy elsüllyedt hajó, kár azt hinned bármiben is meg tudod akadályozni. majd ha ő is akarja változtat.

Most volt egy minisorozat, a Mildred Pierce, pont egy ilyen anyáról szól, mint te. És egy ilyen problémás lány a gyerek. persze valószínűleg nem gy problémás mint a tied, bár ki tudja.

2011. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, nem kell azert ennyire eltulozni a dolgot.

30 vagyok, diplomas, ferjezett anyuka. 15 evesen kiprobaltam a cigit, mint rengeteg mas 15 eves, sot az italt is. A flortolgetni meg mindenki szeret ilyen idos korban.

15 evesen nem oltoztem ugyan kihivoan (nem ugy mint az utobbi par evben, de nem a kozonseges kategoria).


En a fotozast sem tiltanam, viszont szigoruan szuloi felugyelettel, tehat menj vele te is.

2011. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!