Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok az titeket zavar ha...

Kamaszok az titeket zavar ha a haverotok sokat beszél saját magáról vagy mesél el vele történt dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nemtudom ti hogy vagytok vele, de én kifejezetten szeretem, mert ezzel arra lehet következtetni hogy megbízik bennem! És az ilyen törtééneteken sokat lehet nevetni:D

2011. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, utálom az üres locsogást.
2011. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem zavar ha így beszél magáról meg ilyesmi,de az,hogy állandóan a saját életéről mesél az unalmassá válhat és zavaróvá.
2011. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Baby Firefly válasza:
Nem.
2011. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, mivel rátesz egy lapáttal azzal, hogyha én akarok mesélni valamit, elkezdi terelni a témát. ._." No mindegy. :D
2011. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán haver (és nem közeli barát), akkor egy idő után igen. Nem vagyunk azért olyan jóban, nem érdekel, semmi közöm hozzá.
2011. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van mikor már igen már általában én vagyok az akivel semmi nem történik és nincs mit meséljek és unom,h másokkal mindig történik vlm de nekem mindeig minden ugyanolyan monoton
2011. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A stílustól függ.
2011. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem,szeretem is ha van aki mesél valamit, már ha velem nem történik semmi..

De az azért idegesít néha ha csak akkor írnak rám,ha valamiben tanácsot kell adni, de ha nincs semmi gáz akkor le se sz*rnak.

2012. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos ez a gyerek nem pletykás,olyan egoista,hogy nem fog másról se jó se rosszat mondani.Meg bizható barát.sose árul el.

De az biztos hogy szeretett hiánya van,igy probál egy kis figyelmet ki eröszakolni magának,hogy amig hallgatják,addig legalább fontosnak érzi magát.

de a meséi el árulják hogy igazából mire is vágyik,mert legtöbbször igaz hogy meg történt dologként meséli,de csak szeretné

2012. febr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!