Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-18 évesek! Kinek mit adtok...

14-18 évesek! Kinek mit adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szülők, testvérek, barátok, bárki...ha tudjátok már, akkor írjátok le, légyszi, én már megint tanácstalan vagyok, hátha megihlet valami :) köszi :)
2011. nov. 27. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Semmit :-)
2011. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én online képet szerkeztek, egy karácsonyi kép, és mellé szöveg, azt kinyomtatom, és még nem tudom, talán majd valami dobozra ragasztom. Aztán szintén karácsonyi képekből szerkesztek könyvjelzőt. Készítettem kis hóemberes képeslapot, meg nem karácsonyi ajándékként, de aranyos kis ajtódíszt. Veszek tesómnak kis hógömböt, meg egy angyalalka figurát, apának egy tevés figurát, és a képpel szerkesztett dobozba rakom. Persze veszek Bolodog karácsony képeslapot, és rajzolok is nekik. Anyának nem tudom, hogy mit vegyek, majd körülnézek a boltban. De lehet, hogx návreszóló bögrét veszek.
2011. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak meg páromnak adok ajándékot. Mivel anya imádja a zöld teát, igy Pickwick zöld tea válogatást adok neki. Páromnak meg fogalmam sincs.
2011. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Koktélgyűrű? Én már idősebb vagyok, de van, akinek ezeket adom, mert szerintem szépek, bulizni meg mindenki szeret, ahol ezeket tutira észreveszik. :) Fiúzni is könyebb ;)


[link]


[link]

2011. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!