Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez most gáz? 13/l

Ez most gáz? 13/l

Figyelt kérdés

Az hogy pl: szeretem az ilyen zenéket(egyszerűen gyönyörű): http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=nxcBEtJrbNU&feature=ends..

Persze járok buliba is meg hallgatok mellette divatos zenéket is.

Nem használok minden v betűs szóhoz dupla w-t

nem volt convers cipőm

meg hogy nem hip-hop elektro vagy ilyesmi ('fiatalos') táncot tanulok hanem néptáncot (mert sokkal élvezetesebb).

Nincs érintő kijelzős telefonom meg ilyenek..


Nem mondták, csak úgy kérdezem! hogy nektek mi erről a véleményetek.. :)


Légyszi kort is írjatok. :Ö


2011. dec. 13. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan azt kérdezed, hogy gáznak tartjuk e a magyar népzenét és néptáncot?

válasz: nem, egyáltalán nem gáz

2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán. Ha valaki beszól, ne foglalkozz vele. Én is hasonlóan vagyok: nem hallgatok "divatzenéket" (inkább ilyeneket: http://www.youtube.com/watch?v=ms6kS8TzR_E ). Nem öltözök a legdivatosabban, nem használom a mostanában menő "helyesírás"-t és még sorolhatnám... De eddig még senki nem szólt be, meg hát olyan barátaim vannak, akik hasonlóan viselkednek.

15/L

2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon helyes!

Így is lehet élni. Szerintem sok fiatal számára példa lehetnél.

Sok sikert a továbbiakban! 39/N

2011. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az érintőképernyős mobillal nem maradtál le semmiről. nekem van egy és nagyon idegesítő, hogy sokszor önállósítja magát a táskámban, és felhív ezt-azt.
2011. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hanem azt kérdezem hogy ez az élet stílusom gáz e a mai kamaszok értékelésével mert hogy ugye kell a menőség...


A magyar nép tánc zene meg ilyenek meg a szivem lelkem. :) <3 pl: a lovam is magyar stílusban lovaglom mellette meg ilyenek.. :)


és jó egy csomó divatos cucc van a szekrényemben sőőt még Too Late órám is van de nem vagyok divatmajom. :)


http://www.youtube.com/watch?v=suRsxpoAc5w és igen ezt is meghallgatom sőt ez a csengő hangom.. :)

2011. dec. 13. 18:50
 6/20 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb ha normális zenét hallgatsz,mint pl valami idióta tehetségtelen celebet pl sp meg a flour tomi,meg egyebek,nem baj,hogy nincs convers cipőd,és érintős telód, a bulizás is korai,szóval jól csinálod,és semmiképp ne akard utánoznia korosztályod,mert igen szánalmas a nagyrészük
2011. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem gáz. De nagyon unszimpatikus benned az,hogy másról így írsz.

Például nekem érintőképernyős telefonom van (nem én választottam,akciós volt ezt kaptam).

Hip-hopozok,mert nekem ez az élvezetes,de nem oltom azt aki néptáncol

Nem hallgatok olyan zenét amilyet te,mert nekem a pörgős,discos zenék jönnek be azokban élem ki magam.

Converse cipőm is van,mert számomra kényelmes és tetszik is sőt még a divatot is szeretem és nem követek mást,csupán szeretek öltözködni.


Szóval,nem értem így a kérdésed lényegét,és nem fogom azt írni,hogy "úristen vége,jó látni,hogy vannak még ilyen fiatalok,mint te,maradj csak ilyen kislányom,gratulálok a szüleidnek" meg ilyesmi.

15L

2011. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Nem gáz. De n.." nem mondtam hogy mond ;)

amúgy nem is mondtam hogy nem jó. csak hogy nekem nem az a stílusom. :)

És elismerem a hip-hop-osokat is mert tudom hogy minden táncban rengetek erőfeszítés van meg minden. :)

Sőt az is lehet hogy karira érintős telót veszek (de nem biztos).

2011. dec. 13. 19:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

:)) Gondolom most dícsérő válaszokat vársz. Hallgasd azt ami tetszik, hiszen mindenki azt teszi. Mindenki mást szeret, valaki Fluor Tomi zenéjében találja meg azt amit keres valaki pedig klasszikus zenét hallgat. Én rock/metál zenén élek.

a V betű használatban teljesen egyetértek veled, szerintem nagyon zavaró tud lenni, de mindenki a saját írásáért felel.

Nem volt converse cipőd? Oké! Nekem van converse cipőm (kettő is :O) én szeretem és jó minőségűnek találom (4éve hordom már az egyiket és semmi baja nincs). Tőlem azt húzol a lábadra amit szeretnél, de ne nézd le azt aki "jajdegagyitucatconverse" cipőt hord :).

Na a tánc megint csak magánügy, ugyanoylan mint a zene. Az érintős telefon szintén, nekem érintős a telefonom. Apum ilyet hozott nekem amikor elromlott a régi.


Szóval összegezve... a te dolgod az, hogy mit szeretsz, de ne nézz le másokat.

2011. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó ez tök igaz.. :)

Amúgy csak azért kérdeztem mert a barátaim 99%-a megőrül mikor megkérdezik hogy mi a kedvenc zenéd mondok vmi népdalt.. :D

2011. dec. 13. 19:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!