Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Neked mikor kezdődik a téli...

Neked mikor kezdődik a téli szünet? Mik a terveid a szünetre?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos mindig úgy telik a szünet, hogy egy hetet fetrengek az ágyban, internetezek, filmeket nézek, egyszóval lustulok. A következő hét első felében pedig megpróbálok tanulni, de nem sikerül, mert lusta vagyok, végül mindent az utolsó pillanatban, úgy ahogy megcsinálok. Nagyon szétszórt és stresszes vagyok, idén viszont szeretném kihasználni a szünetet, szeretnék sokat pihenni, de sok-sok programot is szeretnék szervezni. :)

És ti mit terveztek? Ha van időtök, írjatok részletesen, szívesen elolvasom a terveiteket! Ha valaki bármilyen tanácsot tud nekem adni, annak is nagyon örülnék! :) 15/L


2011. dec. 18. 01:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#10/10

Mit vétettem ellened?

2011. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan péntektől,de már ha jól tudom holnap már nem nagyon lesz tanítás hál'istennek :D

Általában nekem is mindig úgy telik el,hogy itthon vagyok filmezek,nettezek és ehhez hasonlók,de most úgy terveztem,hogy elmegyek vásárolni (legutoljára augusztusban vásároltam,úgy vélem megérdemlem :D),megyek barátnőmhöz vagy ő jön ide,jégkorcsolyázást is be terveztem,aztán sétálgatás a városba köbö ennyi :D

15l

2011. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A szünet pénteken kezdődik,január 16.ági tart.Valószinű,hogy elmegyek egy hétre Bécsbe a rokonokhoz,de még nem biztos.Ha lesz hó (amit nagyon remélek),akkor szánkózás..Olvasgatok,filmezek,tvzek( nagyon szeretem azokat a filmeket amiket karácsonykor adnak)..stb
2011. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerda az utolsó napom akkor is csak 3 órám lesz. *.*

Szünetben lovas szánkózok kutyázok szánkózunk haverokkal ilyesmik.. :D

13/l

2011. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csütörtökön kezdődik a szünet, szerdán még délután énekkar.


Csütörtök délután - Vasárnap délután-ig elutazunk a családdal és végre végzős tesóm is velünk jöhet ! :)


Az utáni hetet még nem tudom, gondolom barátaimmal leszek.


13/L

2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
13/15 január 16-áig? De jó nektek. (:
2011. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is január 16-ig tart :D

(Románia)

2011. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt 14:06 vagyok, én szerbiai vagyok, szerb karácsony miatt tart tovább :)
2011. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
Tegnapelőtt 11:58.énis szerbiai vagyok,és a szerb karácsony/újév miatt van hosszabb szünetünk!!
2011. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem egy kicsit sűrű a program:D ugye mavan a szünet első napja.^^) ma anyával egésznap vásároltunk a karácsonyi vacsihoz,meg karifát,megmég jópár ajándékot,aztán sütitsütöttünk:)

hnap barátnőméknél leszek,már letöltöttem 3horrorfilmet,az egyik a véres karácsony,na kíváncsi vagyok:D

aztán szombaton lesz épp elég tennivaló,az egész ház rám vár,na meg a szobám..úristen,rossz benézni:D délután megyek apához,aztán este meg megjönajézuska

aztán 25-26 otthon,rokonoknál stb.

27edik barátomékkal megyek korizni.

aztán 28-30ig unokatesóméknál leszek<33333333

31kor meg jövök haza,vagyis nem haza,hanem barátnőmékhez:)

aztán utolsó2nap talán tanulni is kéne valamit:)

és most így belegondolva,nem is olyan hosszú ez a szünet..:/

2011. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!