Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elképzelhető, hogy van,...

Elképzelhető, hogy van, akinek a lázadós/kamasz korszaka, amikor szemtelen, neveletlen, suliból ellógós, bulizós kitolódik egészen 17-18 éves korára?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgyértem, 17-18 éves korában kezdődik el az a korszak.
2011. dec. 25. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. H előtte nagyon kordában tartották,nem engedtél el sok helyre,vagy nem érezhette ki a "szabadságot" tinifejjel.
2011. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,úgy van ahogy az előző válaszoló írta.

Nekem volt egy barátnőm,akit nagyon sokáig nem engedtek el sehova a szülei.Amikor végre kiszabadult a szülők szorításából fejest ugrott az életbe.Minden bulin hulla részegre itta magát,minden héten másik pasival volt és mindezt azért mert be akarta pótolni,ami kamaradt az addigi életéből.

2011. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Esélyes, h velem is ez lesz, de h a különköltözésem napján hatalmasat bulizok, az is tuti - vagyis nem, mert aznap egész nap EGYEDÜL leszek, és senkit nem akarok látni.


22L


Az utóbbi négy évben rettentően fognak - tudom, felnőtt vagyok, csak amíg az ő kenyerüket eszem,... -, 7-en lakunk, rend, tisztaságnak KELL legyen, különben megy a hiszti. Mostohám tanulásmániás, utálja, ha szórakozik valaki, irigy rám, megkeseríti az életem, degradál, megaláz... de elmenni nem tudok, mert nincs miből, hová. -.-

2011. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom ezt, mert a kamaszság "tünetei" most kezdenek kijönni főleg rajtam, 17-18 évesen. Hiányzom a suliból, kissé nagyobb lett a szám, és mivel a szüleim 18 éves koromig szinte sehova nem engedtek el, így úgyérzem, hatalmas nagy szabadság lesz a 18. év betöltése. Valamint tervek a nyárra, bulik, kiruccanások, szülőktől függetlenség.
2011. dec. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!