Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért lehet ez? Elég érdekes! 14L

Miért lehet ez? Elég érdekes! 14L

Figyelt kérdés

Vágyom az emberekre, imádom őket, szeretem őket, egyszerűen emberközpontú vagyok, társasági lény, mindig a középpontban, hangos, erős személyiség, de emiatt mindig jó visszajelzéseket kaptam és sosem szóltak be, hogy idegesítő lennék. Szeretek vezetni és szerepelni, de ezt én tudom is és az emberek így fogadnak el.


Van három barátnőm, velük tényleg nagyon közeli kapcsolatban vagyok, igaz barátaim már évek óta.


A probléma az lenne, hogy akárki aki kifejezi az érzéseit felém, hogy tetszem neki, szerelmes belém (fiúk), milyen jó velem beszélgetni, én vagyok a legjobb barátnőjük (lányok) akkor valahogy megijedek, vagy valami undor fog el hogy jaj ne, és már nincs kedvem lenni azzal a személlyel.


Ugyanakkor ha valami arra utal vagy ha olyan van hogy nem szeretnek vagy úgy érzem akkor pedig teljesen összetörök és rosszul vagyok..


Eddig akármilyen fiú tetszett és én is tetszettem neki rögtön ez az érzés..


Meg ma is az egyik barátnőmmel kicsit közelebbi viszonyba kerültünk és egész nap ez az érzésem van...


Lehet hogy egyszerűen ennyire nem bírom az érzelgős, romantikus dolgokat (pedig az ilyen dalok, filmek nem hatnak így rám) vagy valami baj lehet?


Félek, hogyha majd egyszer igazán szerelmes leszek (még nemigen voltam) ebből lesz baj, mert ilyen helyzetekben azért többször előfordulnak az "érzelemkinyílvánítások"...


2011. dec. 30. 01:36
 1/6 A kérdező kommentje:
És ez az érzés 100% hogy nem amiatt van,hogy esetleg megijedek, hogy "fel kell tárnom a magánéletem"? félek hogy igazán megismerjenek, mert én alapból mindig minden helyzetben önmagam vagyok, és nincsenek ilyen félelmeim.
2011. dec. 30. 01:37
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor is hasonló módon érzem magam, amikor a még csak 6 éves unokahúgom elkezd puszilgatni és a számon is elkezdi..

meg amikor egy fiú nem csak megnéz hanem kigúvad a szeme úgy mér végig..

2011. dec. 30. 02:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lehet szó, hogy egy új dolog lép/lépett be az életedbe, egy sokkal fontosabb, értékesebb kapcsolati forma, a párkapcsolat és az ezzel együtt járó érzés, a szerelem. Oké, hogy mindig önmagad adod, de ez egy új szelet önmagadból, amit még te sem ismersz igazán, nemhogy mások. Talán tudat alatt tartasz még ettől az egész szerelmi-párkapcsolati témától, mert nem tudod, hogy kell kezelni a helyzetet.

Azt gondolom, hogy ez normális, hiszen ez egy új dolog az életünkben, amit nem csak meg kell élni, meg is kell tanulni kezelni a helyzetet.

Szerintem most vagy abban a szituációban, amikor próbálgatod tudat alatt, hogy hogyan kezeld ezt a érzést, állapotot, helyzetet és ezért érzed sokszor ellentétesnek az egyes helyzetekben a reakciódat a valódi önmagaddal szemben.

16/L

2011. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de a barátnőimmel is így van.. vagy mondjuk sokan dícsérnek meg arajtam ezt-azt, de ha valaki ritkán teszi és az egyszer komolyan gondolja vagy nem komolyan mondja hanem rajongással akkor is ilyen érzésem van.
2011. dec. 30. 13:32
 5/6 A kérdező kommentje:
*úgyértem a barátnőiommel kapcsolatban is szkotam így érezni,.
2011. dec. 30. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, szerintem minél több időt töltsd a barátaiddal.
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!