Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyok adrenalinfüggő?...

Miért vagyok adrenalinfüggő? Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Miért vagyok ADRENALIN függő?A családban senki se olyan mint én,mindenkinek alacsonyan van az adrenalin szinte,és nem is akarnak semmit kipróbálni...Mitől lettem hirtelen 12 éves koromra adrenalin függő?Nem birom leállítani magam...Vidámparkok,Aquaparkok minden simán megy,és nem félek semmitől...Ez mitől van?S.O.S.
2009. máj. 23. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem baj. majd kicsit kiégsz nagyobb korodra és alábbhagy. de ha nem baj lehet hogy egy napon egy extrém sportoló leszel akikre mind büszkék leszünk. keress hasonszőrű társakat és ésszel (azért vigyázz magadra) csináld ami tetszik. hogy a családod nem ilyen ez van de azért ne vond bele őket nem gondolom a hajuk is égek áll már attól amit mondasz. ez van.
2009. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
ez így önmagában véve nem gond szerintem. ha élvezed, és ki akarsz próbálni dolgokat, tedd azt! a lényeg, bármit próbálsz ki, tudd és lebegjen előtted, hogy milyen bajod lehet belőle, ha valami nem sikerül. ha ezt tisztázod magadban, szerintem nincsen ezzel gond. az, hogy szüleid /szülőként írom/ frászt kapnak tőled, az biztos. le kell ülni velük és megbeszélni, hogy mit szeretnél csinálni, kipróbálni. mindig tudjanak róla, ha valami hajtépőre készülsz, nagyon fontos. inkább próbáld bevonni őket amennyire lehet, akkor nyugodtabbak lesznek ők is, és hajlamosabbak lesznek támogatni az életed ezen részét! Ne zárd ki őket csak azért, mert számodra most ők konzervativnak tűnnek. nem biztos, hogy azok, csk féltenek:-) Ja, és kérlek: ne ugorj le a Lánchídról azért:-)
2009. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...A Lánchídról még nem szeretnék egyenlőre leugorni=)Majd később.Ma vidámparkban voltunk és mikor felültem a T-rexre láttam anyut hogy már elvörösödve a fejét fogva néz hogy hogy rángat a szerkezet.Mondtam neki hogy ne izguljon,mert el tudom dönteni mit akarok kiprópálni,s mit nem.De nálam olyan NINCS.Már toboroztam magam mellé egy csajt.Majd eggyütt 'Adrenalin' próbázunk:):)
2009. máj. 23. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
csak vigyázzatok magatokra oké?:-) (első)
2009. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké...vigyázunk:)Legalább is megpróbálunkXd
2009. máj. 24. 14:29
 6/8 anonim válasza:
69%

Frászt kapok az előttem írt válaszoktól. Szerintem az embereknek 2 csoprotja létezik: abszolút felnőtt, és a gyerek. Sok művész és előadó esik ebbe a kategóiába.


“Mert az ember - ezt egyre inkább hiszem - csak annyit ér és csak annyira ember, amennyire meg tudja őrizni lelke egy zugában az örök gyermeket.”

(Márai Sándor: A bűvész)


Édesapám az 1970es években kezdett el vitorlázórepülni. Kiskoromban sokat ténferegtem a reptéren közöttük.:D Csodálatos egy sport. 14 éves koromban volt az első egyedüli felszállásom lány léttemre. Ma 27 éves vagyok és minden hétvégén kint vagyok a reptéren és repülök. Egyetemi éveim alatt sok hozzám hasonló fiatallal jártam össze repülős táborokba. 24 évesen lett jogosítványom, de nem használom, mert félek a közúton vezetni.Nem kell hallgatni másokra csak magadra. Általában az extrém sportot üző emberek mind nagy tudásúak. Közülünk sem lehet, akárki vitorlázó reőülő pilóta, de autót vezető ember 8 ált. nélkül is lehet vki. :(

2009. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

valami jó kis extrém sport?

nem adrenalinfüggő vagym, hanem kamaszodsz,e nnyi

fiatalon az ember nem fosik annyira mindentől, amitől később igen, és nem úgy csinál valamit, hogy jóisten mennyi minden bajom lehet tőle, megcsúszom, leesem, beverem, eltörik, meghalok, hanem csinálja

2009. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En peldaul imadom a kesdobalast.Megveszek Daniel Auteilert a lany a hidon cimu filmben.Rogton odaalnek celpontnak .Szeretek nagyon felni es nagyon elvezni ezt.Attol felek nem akarok leszokni.Attol kezdve hogy 15 evesen ongyilkossagi kiserletem volt azota nem felek a halaltol.Nem tudom hogy mitol alakul ki de gondoltam ha elmeselem az en tortenetem abbol leszursz valamit.NEzd meg ezt a filmet http://www.youtube.com/watch?v=OaamZLKRul0
2010. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!