Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi olyan nagy szám a One...

Mi olyan nagy szám a One Direction-ön? Minden lány osztálytársam imádja őket.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E&ob=av2e A zenéjük szerintem nem nagy eresztés. Egy dolog, hogy helyesek, de egy zenészt a zenéje miatt szeretek, a külső tulajdonságok már más tészta. Ódákat zengenek róluk, mintha ismernék őket. Én is rajongó vagyok, átérzem, de szerintem ők már a durvább kategóriába tartoznak. Mi olyan fantasztikus rajtuk?

14L


2012. jan. 19. 19:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
79%
szerintem semmi. még csak nem is helyesek, túl kisfiús a fejük..
2012. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
28%
Mert helyesek aranyosak jó hangjuk van stb..*_________________________* <333
2012. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Na, ne essünk túlzásokba:D
2012. jan. 19. 20:47
 4/69 anonim ***** válasza:
75%
Én már azóta ismerem őket, amióta az X-faktorban feltűntek, de nem hittem volna, hogy világhírűek lesznek. Szerintem sem olyan különleges ez a dal, de azt be kell vallanod, hogy jól néznek ki. :D Főleg aki a klip elején énekel. *-* Szerintem egy fiúbanda helyes bandatagokkal már fél siker, plusz egy kis énekhang, kiskutyanézés, és az összes lány elalél. :D 15/L
2012. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
38%
szerintem rohadt helyesek,és a zenéjük sem rossz;)
2012. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
91%
Mivel én metálos, rockos, punkos csaj vagyok, én se tudom átérezni :)
2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűsítem, azért ilyen népszerűek, mert nagyon jó a marketingjük. Magyarán: A sz@rt is el lehet adni, ha jó a reklám. Pl: Justin Bieber. Mielőtt komolyan befutott volna az MTV reklámokban nyomatta a dalait, hogy minél többen felfigyeljenek rá.

Pont a te korosztályod a célközönség. A kiskamaszok, akiknek elég néhány nyálas számot lenyomatni egy rakás cuki fiúcskától, a többit pedig elintézik a hormonok.

Ezzel nem megbántani akarlak, csak ezek a száraz tények!

2012. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
76%
mi ez a szar? eddig még sosem hallottam róluk.. nem hiába.
2012. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
73%

Életembe nem hallottam még róluk. :D Mondjuk lehet,hogy azért mert inkább rockot hallgatok...

Szerintem ez az a tipikus egyszer meghallgatható zene, van dallama, oké, ennyi. De annyira hallatszik a hangjukon, hogy meg van szerkesztve, vagy hogy mondják azt. :D Amúgy nem néznek ki rosszul, az igaz, de isteníteni nem kéne őket. Abban is igazad van, a zene lényege a hang, nem az, hogy az zenész hogy néz ki...

15/L

2012. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
53%

Én szinte mindenféle zenét meghallgatok. Ez az a banda akiket klippel együtt tudok nézni és klipp nélkül nem olyan jó:)

Nincs vele bajom,ha megy a tévébe vagy bárhol hallgatom és dúdolgatom,de magamtól nem tenném be

15l

2012. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!