Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13-14 év körüliek! Ti egy...

13-14 év körüliek! Ti egy átlag hétköznapon mennyit tanultok? És milyen a jegy átlagotok?

Figyelt kérdés
Én megírom a leckét az kb 15 perc vagy fél óra, és ha másnapra nincs semmi, röpdoga, vagy témazáró, akkor olyan 1 órát fordítok a kövi napi tantárgyakra, vagy semmit. Ha másnap 1-2 esetleg 3 témazáró van, akkor olyan 3-4 órát tanulok rá, de ha annál többet kellene már elaludnék a könyv felett:S Eléggé lusta vagyok szerintem, de még így is meg van a 5-ös felé húzó átlagom. Félévkor négy 4-esem volt a többi mind 5-ös. 13/l

2012. jan. 21. 14:23
1 2 3
 1/25 bgabika válasza:
69%
napi 2-3 óra.
2012. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig hosszú órákig tanulok, mivel folyton elkalandozik a figyelmem. Az írásbelit kb. 1,5 óra alatt írom meg, ha valamilyen órára elméletet is kell tanulni, akkor az tárgyanként kb. 1 óra. Próbálok majd változtatni, mert minden nap kb. 3-tól 7-ig tanulok, ami 4 óra, és sokszor nem is sikerül mindent megtanulni másnapra. Ha dolgozatra is tanulok, akkor még tovább tart a tanulás. :S 15/L
2012. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem most egy négyesem lett(biosz)

félévkor,és hétköznap az írásbeliket megírom és ez a tanulással együtt összesen kb 20 perc és 1 óra között van.Ha valamiből TZ-t írunk akkor meg tantárgytól függően(pl matekból sose tanulok gyakorlok semmit)

kb fél-2 órát tanulok a dogára

2012. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Az írásbeli kb 30 percig tart. Ha másnap több felelés vagy teszt van,akkor szinte egész délután ott ülök. (nem vagyok stréber)

14/L

2012. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

nagyon változó... elméleti órákra kb. 5-30percet tanulok, de ha valamelyik művészeti tantárgyból van házifeladat (rajzolás, tervezés stb.) akkor 8-10óráig csinálom sokszor...

kitűnő vagyok

2012. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Napi 15-20 perc. Nem túl fényesek a jegyeim, de csak abból hajtok nagyon, amivel a későbbiekben tervem van, a többi tantárgyból csak engedjenek át. Nem kell nekem színötös bizonyítvány.
2012. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
matek,fizika,kémia 3as,többi 4es 5ös null tanulással.
2012. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Eléggé összevissza az órarendem, a legtöbbször 7 órám van, de előfordul, hogy csak 4-5 vagy a másik véglet, 8 óra.

Amikor másnap 7-8 órám van, akkor általában 2-2,5 órát tanulok. Ez annyit jelent, hogy megírom a házi feladatot, és a tananyagot megtanulom. A szakmai tárgyból (gazdaságtan) úgy kezdem a tanulást, hogy átnézem az előző órák tananyagát, mert abszolút egymásra épülnek a tananyagok, majd az aktuális leckét megtanulom. Ezt szoktam a legalaposabban, mert nagyon szeretem és ez érdekel,ebben az irányban gondolkozom.

Ha másnap tz-t írunk, akkor nyílván többet tanulok.

Viszont az is el kell mondani, hogy ismerem annyira a tanáraimat, hogy tudom ki és mikor szokott feleltetni, sőt sok tanárnál azt is lehet sejteni, hogy kit fog feleltetni. Így időnként engedek a kísértésnek és nem igazán tanulok másnapra.

Az átlagom 4,5 volt félévkor. :)

16/L

2012. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%

15-30 perc attól függ mennyi a lecke.

A jegy átlagom (jó sz**) 4,3

De tavaly év végén ennél kevesebb tanulással 4,7 lett az átlagom.

13/l (7.o)

2012. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

szinte semmit :) esetleg írásbelit csinálok, az max 10 perc. szóbelit soha nem tanulok. az átlagom 4,7. félévkor kb 5 4esem van a többi 5 :)


14/L

2012. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!