Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok mondani olyan mese...

Tudnátok mondani olyan mese szereplőt aminek nem erotikus ruhája van, vagy hiányos öltözéke?

Figyelt kérdés

Az osztályunk farsangon Disney , egyéb mese vagy akár filmszereplőknek fog öltözni és először egy táncot , majd egy kis " végtelen történet" -es mesét fog előadni . Barna hajam van , kb mellkasom aljáig ér . Ja , és lány vagyok .

( Gondolkoztunk Lara Crofton, de azon is elég kevés ruha van , meg a Lilo & Stichből a lány ,de rajta is fűszoknya meg egy bikini van ... szal valami olyat , aminek van normális ruhája . Ezek vannak már lefoglalva :

Aranyhaj

Jázmin

Ms. Röfi

Piroska

Alice


2012. jan. 28. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Belle a szépség és a szörnyetegből? Szerintem szolid a szerkója, és neki is barna haja van :)
2012. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen , rá is gondoltunk , de hogyan csináljuk? Nincs valami sok ismertetőjele . Gondoltunk vámpírra ( a Belláról jutott eszünkbe) De az meg sehol nincs csajban .
2012. jan. 28. 14:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pocahontas?
2012. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen , rá is gondoltunk xD Ő az egyik esélyes. :)
2012. jan. 28. 14:16
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen , rá is gondoltunk xD Ő az egyik esélyes. :) meg mulánra . de ő ferdeszemű.
2012. jan. 28. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Hófehérke?vagy Csipkerózsika?
2012. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A herkulesből Megara. Ő is barna hajú és nemtúl hiányos az öltözéke. itt egy kép : [link]
2012. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Bell ? Hamupipőke szőke parókát szerezhetsz . Susi a suzi és tekergőből :) kutyának is beöltözhetsz nem kell hercegnőnek lenni . Akkor Pán Péterből a csaj aki a szerelme . Meg van egy csomó hercegnő is akit előttem megírtak ! Amúgy Mulan nem Disney-s csak szólok !
2012. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó : de Mulan disneys!!!!!! Az a kedvenc rajzfilmem :)

Egyébként simán lehetnél Mulan attól még, hogy ő kínai. Szemhéjtussal kihúzod felül a szemed, úgy, hogy kívülre is kimenjen a vonal : [link]

2012. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs igazad van összekevertem az Anasztáziával .
2012. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!