Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyit veszekedtek a...

Ti mennyit veszekedtek a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Én rengeteget veszekszek vele, sokszor kis, apró hülyeségeken képes vagyunk összekapni.

Mikor kisebbek voltunk, minden nap, vagy legalább minden másnap összevesztünk, de félóra múlva mindig kibékültünk. :))

Elég akaratosak vagyunk mindketten, és soha nem ismerjük be, ha a másikunknak van igaza.

Mostanában azért kevesebbet veszekszünk, vagy gyorsan továbblépünk rajta (nem kérünk egymástól bocsánatot). Vagy a másik legjobb barátnőnk bedob valami elterelő témát. Ő nem olyan veszekedős fajta, vele nagyon ritkán szoktam.


Na, ti?


2012. jan. 28. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi régen sokat veszekedtünk,mostmár nem olyan sokat.:)
2012. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán veszekszünk. Nézeteltéréseink az sok van,de nem szoktunk rajta összeveszni,igazából mi ilyen ellentétek vagyunk,külsőleg-belsőleg is:D mégis nagyon jól kijövünk. Jól kezeljük egymás hülyeségeit:)
2012. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát veszekedésnek nem nevezném de mi naponta vitázunk valamilyen kis apró hülyeségen aztán meg visszagondolva mindig röhögünk rajta:DDDD

'nagyobb' veszekedésünk(vagyis hogy nem álltunk szóba egymással napokig,szószerint azokban a napokban utáltuk egymást stb.) eddig még csak 1x volt pedig 7 és féle éve már legjobb barátnők vagyunk. :))

2012. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi is 7 és fél éve vagyunk legjobb barátnők, és nálunk a legtöbb 4 nap volt, amit kibírtunk úgy, hogy nem szóltunk egymáshoz.:D
2012. jan. 28. 21:13
 5/15 A kérdező kommentje:
De ilyen asszem 2x volt.
2012. jan. 28. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Én még úgy,hogy nem szóltam hozzá nem vesztem össze a legjobb barátnőmmel,apró összezörrenések úgy hetente vannak azért.Sokszor megyünk egymás agyára..:D
2012. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Régen rengeteget, szintén hülyeségeken, apróságokon, a legtöbbet olyan 5.-6.-ban, aztán fokozatosan kezdtünk róla leszokni, majd külön gimikbe mentünk, így sajna csak ritkábban találkozunk, meg azért érettebbek lettünk, szóval az utóbbi 2-3 évben szerintem egyszer se. Bár tény, hogy max hetente találkozunk, de nyáron egy hetet minimum együtt töltünk éjjel-nappal, és semmin se veszünk össze, pedig pár éve mindenen összekaptunk és szívattuk egymást. Ég is a pofám ha visszagondolok milyen bunkók voltunk egymással néha, mert amúgy teljesen rendes, aranyos, kedves, félénk kislányok voltunk, és mással nem is nagyon veszekedtünk. :D

17/L

2012. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Soha.

Amióta kinőttük a 10-11 éves kort,a zóta egyszer sem.

17/l

2012. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ritkán, de akkor annál nagyobbakat... És általában nem kis hülyeségeken...sőt
2012. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazán azt hiszem eddig kb. öt év alatt kétszer vesztünk össze, és ezek közül az egyik fél óráig a másik tíz percig tartott. Nézeteltéréseink vannak, de én nagyon nem vagyok veszekedős.

14L

2012. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!