Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz lányok! Festett a...

Kamasz lányok! Festett a szemöldökötök? Mióta szedetitek? Anyukátok nem ellenezte?

Figyelt kérdés

Szerintetek mindenkinek jól áll a festett szemöldök?

15/L



2012. febr. 19. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem festem, nem értettem soha mire jó az :) Kb. 12-13 éves korom óta szedem, nincs ezen mit ellenezni szerintem.
2012. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
nem festem,13 éves korom ota szedem,és még anyám is modnta,hogy szedessem ki,mert nekem nagyon vastag volt már rég ota
2012. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem áll jól mindenkinek akinek be van festve (vagy csak nem jól lett befestve)

Szedni már úgy 3 éve szedem. Anyum nem ellenezte,sőt ő vitt el először kozmetikushoz,hogy 'megelőzze a bajt' (értem ez alatt,hogy szó nélkül nekiállok kiszedni magamnak legelőször,mert kitelt volna tőlem) 15l

2012. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem festett, de igazítva van (nem vékony csak nem hagyom hogy össze nőjön)

13/l

2012. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem festem,csak szedem.Kozmetikusnál csak egyszer voltam a legelső alkalommal,azóta magamnak csinálom.Nem kérdeztem anyukámtól,hogy elmehetek-e.


16/L

2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem áll jól mindenkinek a festett szemöldök, én 12 13 éves korom óta szedem, anyukám nem ellenezte....

14/L

2012. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem jó ha az ember festi magát...

Én sosem festettem magamat, sehol.

A szemöldökömet szedem, csak annyira, hogy ne nőjön össze.

A körmömet sem festem. Ha ápolod, nem rágod...akkor az a legszebb, nem az ha méteres körmökkel rikító körömlakkal van megcsinálva a nők keze...Szerintem undorító...

De ez persze egy magán vélemény...:)

2012. febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem festetem, viszont szedem 13 éves korom óta. Anyu hülyeségnek tartja, mert nem volt sosem vastag szemöldököm volt, így szerinte túl vékony. Még azt is mondta, hogy ha nem szedem ki ennyire vékonyra, hanem kicsit vastagabbra, akkor befestethetem a hajam. xdd [középszőkéről akarom világos szőkére] De olyan nehéééééééééz nem kitépkedni azokat a kis visszanövő szálakat.


15/L

2012. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
A festett szemöldök,szörnyen néz ki,ugyanúgy,mint a sminkelt 13-15 évesek.
2012. febr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szedetem,és nem is festett.Nincs rá szükség szerencsére:D
2012. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!