Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves a fiam. elváltam. van...

15 éves a fiam. elváltam. van egy barátom elakarok költözni a barátomhoz de a kisfiam nem akar velem jönni nem tudom miért hanem az apjához akar menni. mit csináljak? nem velem van baja nem a barátommal mert jól megvannak.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

meg kéne kérdezni a 15 éves gyereket hogy miért is akar oda menni? és nem mindegy nem te hagyod el. ha az apa normális és tud róla gondoskodni akkor lehet hogy veletek van egy hetet apával meg a másikat.

amúgy a fiad szemében ti most egy turékolo pár vagytok.

2008. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudod érte harcoltam.rettentöen fáj hogy nem engem választ.most megy középbe és a suliba is jobban tudna járni tőlünk.normális az apja de szeretem a fiamat.tudom hogy elkell engedni de fáj
2008. ápr. 8. 15:00
 3/11 A kérdező kommentje:
kérdeztem de nem mondja meg vagy nem akarja
2008. ápr. 8. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tudat alatt (vagy magának sem ismeri be az érzéseit) van benne egy kis sértődöttség a "harmadik" féllel szemben annak ellenére hogy kedveli. Talán picit így tüntet az összeköltözés ellen. Lehet hogy nem is a barátoddal van baja, hanem azzal hogy összeköltöztök. A férjem szülei elváltak, amikor ő még kisgyerek volt. Az anyukája szeretett volna természetesen továbblépni, de ő eléggé féltékeny kisfiú volt, meg nylván duzzogott az új szereplő ellen. "Megfenyegette" az anykáját is hogy akkor ő elköltözik az apukájához ha neki barátja lesz. Akkor leült vele beszélni az anyósom, hogy nézd kisfiam nagyon szeretlek és nagyon fájna ha így döntenél, de ha te így gondolod, akkor én ezt tiszteletben tartom és elengedlek apuhoz lakni. Természetesen nem hagyta ott az anyukáját, csak megtanulta, hogy azért anyunak is szüksége van a boldogságra.
2008. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
akkor te se menj. mert egy jo anyának első a gyermeke.
2008. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem igaz már elnézést az utolsó válaszadotól, igen egy anyának a gyermeke az első, de azér mégiscsak éljen boldogtalan házasságba, ott még rosszabb lesz a gyerek sorsa, mer ott azt látja majd, hogy anyuék nem szeretik egymást, esetleg veszekednek, az meg a gyerekre lelkileg hat. Inkább váljanak el, de igy még a fiú tudja látogatni az édesanyját mint hogy "kárt" tegyen a gyerekbe.
2008. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
azt tedd amit ö jónak lát..ha ö az apjával szeretne lenni akkor legyen ott(15 évesen már képes dönteni)...hétvégenként vagy hétközben is veled lehet....én már csak tudom h mien rossz h ha a szüleim döntenek helyettem mert azt teszik ami nekik jo pl h veledmarad mert te úgy szeretnéd...és lehet h van baja a barátoddal (és szerintem nem akarja azt h az apja helyét vki más átvegye..lehet h nem mutassa ki )-én egy 15 éves lány vagyok a szüleim szintén elválltak
2008. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
én se akarok anyuval lenni azé mer apu engedékennyeb meg anyu mindik csak azt mondja hogy mindent kulturátan meg heklyesen meg nembirja ki hogy csak 3,4es az átlagom mer nála mindennek tökélletesnek kell lenni apu meg olyan volt mint én és ő megérti a természetem és a cselekedeteimet!
2008. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem gondolj bele a helyzetébe kicsit és megérted..joformán egy idegenhez akarod őt vinni,akivel lehet ,hogy jól megvannak,mégis igaza van az előttem szolonak,csak egy turbékoló pár vagytok a szemében,és senki enm akar gyertyatartó lenni..engedd az apjához vagy ne költözzetek.
2008. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez nagyon új neki, nem akar nagy változásokat, most biztos stresszes is egy kicsit, én nem tartom jó ötletnek az összeköltözést, ha nem akar menni.
2009. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!