Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mi az álmotok?...

Kamaszok! Mi az álmotok? Miről álmodtok?

Figyelt kérdés

Úgy értem valami amire (már régóta) vágytok, amit szeretnétek megtenni,kipróbálni,megvenni..stb.

Mi az és ki tud róla? Mit tesztek annak érdekében,hogy egyszer megvalósulhasson?

kérlek írjatok kor és nemet is:)


2012. febr. 22. 09:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém most az ejtőernyőzésre van rákattanva. Így olvas róla egy csomót,meg néz ilyen videókat,és tanul mint a güzü,mert anyuék a bizonyítványhoz kötötték,ha jó lesz, nyáron elkezdheti.
2012. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az tök jó,drukkolok neki:)
2012. febr. 22. 16:49
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Hogy tele legyek varrva. Még a cigit is abbahagyom, hogy tudjak spórolni a második tetkómra, amihez még hiányzik 20 ezer ft. :) Eddig van egy kisebb a bokámon, most egy fél lábszáras következik a másik lábamra, amit nagyon várok. ^^ Apukám támogat benne, tudja, hogy nem komolytalan dolog, hanem olyan, ami egy életen át jelentést hordoz.

17/l

2012. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló szeretnék lenni és csak jó ember.

A tetoválásért, amit tehetek, hogy bújom a weboldalakat, magazinokat, és szerencsére apukám jóban van a helyi tetoválókkal, úgyhogy tőlük tanulgatok, nézem mit hogy kell és persze rengeteget rajzolok és tanulok.

A jó emberségért meg próbálok környezettudatos lenni (villany lekapcsolása, szelektív hulladékgyűjtés, ...), segítek ahol tudok (idősek, kicsik, terhesek a buszon, adakozás...)

Szóval ami tőlem telik. Nameg egy Green Day koncert, de az nem rajtam múlik:)

14L

2012. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy körbeutazzam a világot. Elszigetelt helyekre is el szeretnék menni, és mindent meglátni ezen az elképesztő Földön:)
2012. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ejtőernyőzni én is akarok. De olyat hogy a repülőből ugrok ki jó magasról :D. Meg hogy egyszer nyerjek országos versenyen valamilyen küzdősportban.
2012. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És nem féltek,hogy ezeket a kamaszkori álmokat elfeledteti veletek a felnőttéválás?
2012. febr. 22. 23:05
 8/19 anonim ***** válasza:

arról, hogy avval foglalkozzak majd, amit a világon legjobban szeretek. Énekléssel :) Ergo énekes[nő] szeretnék lenni, és remélem, hogy ez nem csak egy kamaszkori ábránd marad, hanem egy olyan dolog, ami megvalósul.


15l

2012. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én szeretnék egy birtokot, amin lennének állatok (3 kecske, 1 szamár vagy ló, csirkék, 1-2 disznó, na meg persze 2-3 kutya :P) és lenne benne erdő, annak a közepén egy tisztás, ami mellett lenne egy halastó, akkor elöl vagy a ház mellett lenne egy kis füves rész, sörpavilonnal, függőággyal, meg egyéb dolgokkal, és persze lenne még egy nagy rész, ahol takarmánynővényeket termesztenék ... úgyhogy jó nagy birtoknak kell lennie :P


persze ez csak egy ötlet, ami nem hiszem, hogy meg fog valósulni, mivel nem szeretnék családot, és egy ilyen nagy birtokot nem tudnék egyedül fenn tartani + még dolgozni is


de kb 2 éve szinte minden nap elképzelem, hogy mi hogy lenne benne eltervezve, az ólakat, a házat, az erdőt, szinte minden el van tervezve :)


16/L

2012. febr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy mire vágyom és, hogy mi az álom az nálam két különböző dolog. Jelenleg sikeres vizsgák és egy középfokú angol nyelvvizsga lenne a cél. A gimnázium után grafikus/festő/illusztrátor szeretnék lenni, szóval ez amolyan életcél inkább, mint álom. A legnagyobb álmom mégis az, hogy találkozzak a példaképemmel. És nem félek, hogy ez az álom elkopik a felnőtté válás során, mert épp, hogy Ő segít nekem benne. Szeretnék személyesen köszönetet mondani, a tudtára adni, hogy mennyire tisztelem és szeretem. Azok tudnak róla, akik kérdeznek, illetve ha szóba kerül ez az álom téma és elmondom egy társaságnak. Nem titkolódzom, nincs mit szégyellnem, nem részletezem ki a dolgokat, ennyi. Hogy mit teszek érte? A vizsgákra tanulok, sokat rajzolok, járok szakkörre is. Az utolsó kissé bonyolultabb... Írtam neki egy levelet, amire vagy válaszol vagy nem. Sokkal többet nem tudok tenni, max még jobban gyakorlom az angolt, vagy gyűjtök pénz egy angliai útra, de nagyon, nagyon, nagyon kevés az esély, hogy valaha is találkozunk, vagy egyáltalán látom élőben. De ennél többet nem tudok tenni. 16L
2012. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!