Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mizu, h vagy, után mit...

A mizu, h vagy, után mit irjak a fiunak aki tetszik?

Figyelt kérdés
16/l
2012. febr. 28. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
hívd randira
2012. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de lány vagyok,
2012. febr. 28. 11:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled, visszakérdez.
2012. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor a válasz nem :(
2012. febr. 28. 11:24
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
hát szerintem egy mizu alapból elbasz egy beszélgetést :D
2012. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak írj rá, kérdezd meg: Hogyan telt a napod? Vagy, hogy hány órája volt... ezek elég jó kiindulási alapok. Aztán a válaszaiból lehet görgetni a témákat :)
2012. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan kérdéseket tegyél fel neki, amire nem "igen/nem" a válasz. Érdeklődj, BESZÉLGESS, reagálj arra, amit mondd, ne interjút csinálja vele.
2012. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pl???????
2012. febr. 28. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó téma h mi volt a suliban... De ha esetleg még nem tudtok annyit egymásról, akkor kérdezd meg, hogy mit csinál szabadidejében meg ilyesmi. A lényeg az, hogy ne legyél tolakodó, de mégis beszéljetek! ;)
2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azt is lehet, hogy te leírod, hogy ma mi volt veled. Ha történt vmi izgalmas, pl. ha van közös suli ismerősötök

pl.

képzeld, ma a biosz tanár nekiment a nyitott ablaknak, teljesen szétszórt volt. mondjuk nem csodálom, alig várom én is a szünetet, teljesen kész vagyok a sok dogától és feleléstől. A különóra elmaradt, király volt. kimentünk helyette a parkba cigizni. Tökjó lesz elmenni vizisízni végre a május elejei szünetben. tényleg, te mit fogsz csinálni, mentek valahová a szüleiddel? Ja, meg láttalak a közértben beszélgetni a v-vel. Nem biztos, hogy te voltál,hiába integettem nem vettél észre. Ha nem te voltál,akkor jó égő volt, mert mindenki azt nézte,hogy kalimpálok,hogy észre vegyél :DD....

na jó, persze nem szó szerint,de dobhatsz fel neki témákat, amire reagálni tud valahogy. Szóval ne csak annyi legyen, hogy kérdezel és ő válaszol, hanem mesélj neki te is.

2012. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!