Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, zavarna ha a fiatok...

Szülők, zavarna ha a fiatok baratja egy hetre vakacioban hozzatok koltozne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Bár még nem kamaszok a gyerekeim, csak kisiskolások, de hétvégén és főleg iskolai szünetekben folyton van nálunk valaki. Kamaszkorban sem lesz másképp, szívesen látunk mindenkit.
2012. febr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
engem sem zavarna, hétvégén most is gyakran itt állomásozik egy egy cimbora.
2012. febr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már ismerném, igen.
2012. febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint igen, jöhetne :-)
2012. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna, nem engedném meg.
2012. febr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem biztosan nem zavarna, megengedném, és örülnék, hogy ilyen jó barátja van a fiamnak

Az én gyerekeim még picik, de tinikoromban nekem is volt 2 olyan jó barátnőm, akiknél aludtam, ill. ők is nálunk.

2012. febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó barátja lenne, és jófej, naná, h nem!


Az új "családomat" baromira zavarná, eddig egyszer jött át barátnőm délután, 3-4 órára, de a reakciókat látni kellett volna.

1. mostohamamám nem is köszönt neki

2. mostohaanyám gyilkos pillantással méregette, kb. mint ahogy rám szokott nézni

3. apa és mostohapapám jó fejek voltak


Azóta senkit nem hívok magamhoz, annyira gáz, annyira sajnálom, hogy ilyen szr emberek vesznek körül. De nem is értem, miért lep meg, hisz néha nekem sem köszönnek.


22L

2012. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár napra nem, de 1 hét az más sok, szerintem.
2012. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!