Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 8. osztályos lányok! Ti...

8. osztályos lányok! Ti milyen elképzelésekkel, elhatározásokkal mentek középiskolába az idén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 23:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%

én pl. nagyon várom hogy vége legyen az általánosnak,mert az osztályom egynagy sz@r..:S mindenki kiközösit mindenkit...végre új osztály,akik nem ismernek annyira hogy itélkezzenek.

mivel egy jó suliba vettek fel ahová egyébként is akartam menni boldog vagyok + sok helyes fiu van

ugyhogy remélem végre el felejtem az előző fiumat.:S

bár azt tudom hogy nehéz lesz ,de amikor erre gondolok akkor inkább eszmebe juttatom a jó bulikat,bálokat,haverokat

2012. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem több is van.

Szeretnék addigra egy kicsivel vékonyabb lenni és jó lenne megnöveszteni a hajam, ha csak a külsőségeket nézzük. De ha nem ezt nézzük, akkor jó lenne egy kicsit belehúzni tanulásügyileg. Jó lenne egy kicsit "megváltozni", kívül, belül. :)


És te kérdező, milyen elképzelésekkel, elhatározásokkal mész középiskolába az idén? :)))

2012. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Határozottabb leszek,és remélhetőleg fontos része a társaságnak.

Mivel nem ismer senki senkit nincs előítélet(nah jó az biztos van külső alapján :D :),és nem tudunk semmit egymásról.Voltak ciki pillanataim és evvel sokszor basztatnak..de különösebben nem érdekel de azért mégis rosszul esik egy kicsit.

Jah,és a lányoknál a toppon kell/kéne lenni :DD

14/F

2012. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem a mostani osztályomból nagyon elegem van...

Most leírok néhány dolgot hogy mit akarok mindenképpen de ezeket úgy hogy én nem akarok mindenáron népszerű lenni, nem az a tipikus feltörekvő, nyomulós idegesítő csaj akarok lenni, és ezek csak álmok.

ELőször is olyan maradok amilyen vagyok, beszédes, őrült és vidám, szókimondó és kicsit elmélázó művészlélek.. Mindig önmagam vagyok, sose játszom meg magam.


-szeretném ha nem azt gondolnák rólam hogy milyen idegesítő vagyok és egyfolytában beszélek összevissza, hanem olyan akarok lenni akivel szeretnek az emberek beszélgetni és odajönnek hozzám tanácsokért stb

-egyszerűen szeretnék a középpontban lenni és nem akarok névtelen lenni. nem híres akarok lenni, hanem csak nem névtelen..

-szeretném ha a fiúk úgy tekintenének rám hogy na igen itt az a kis vadóc csaj aki jó fej, aki jó havernak tartanak, ugyanakkor tudják rólam hogy lány vagyok, és ez a tudat a hozzám való viszonyukból is jöjjön le

-szeretném ha lenne egy olyan fiú aki a legjobb barátom de egyikőnk se érez egymás iránt mást, csak barátságot

-szeretném megtalálni 1-2 éven belül a szerelememet, akivel igen tartós és tartalmas kapcsolatot hozok létre

-szeretném hogy a lányok alapjáraton szeressenek velem lenni, legyek jó barátnőjük

-ezen belül legyen kb 10-12 lány akivel gyakran megyek sulin kívül ide-oda

-és legyen egy legeslegeslegjobb barátnőm akivel nagyon mély kapcsolatunk van


ennek megvalósításához nyárra beszervezek csomó tábort hogy gyakorolhassam az ismerkedést, meg akarom figyelni magam hogy miként viselkedek új emberek társaságában, mennyi idő után nyílok meg, mi szükséges nekem ahhoz hogy megnyíljak.. megtapasztaljam hogy mi árt anépszerűségemnek,mi "hasznos", stb. mit jobb ha hanyagolok, stb.


illetve lefogyok (nem vagyok kövér, csak ahhoz hogy tényleg minden jól álljon fogynom kéne szerintem ) a nyáron, elmegyek fodrászhoz, ápolom magam meg minden, önbizalomteli leszek stb.

2012. márc. 6. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem vagyok már 8-os de hagyj fűzzek a kérdéshez és a többi válaszolónak is valamit. Még pedig azt, hogy:

Ne bízzátok el annyira magatokat a középsulival kapcsolatban!

Higgyétek el nagyon nagyot tud az ember koppanni(pl.Én is).

Tudom izgultok, hogy milyen lesz és minden nap eszetekbe jut, hogy valami új vár rátok, és hogy milyen jó/ jobb lesz mint az általános de próbáljatok meg majd más élethelyzetekbe(negatív) is elképzelni magatokat.

Tudjátok ha én annak idején másképp gondolkozok, szerintem nem váltok 3-szor új iskolát ,4-szer új osztályt nem kötök ki pszichologikusnál és vesztem el a bizalmamat az emberekben. <-Tudom ez így most elég durva lehet de higgyétek el, az idilli, reményekkel teli álomvilágból is könnyen lehet egy olyan rémálom ami talán az egész hátralévő életedre kihat.

Sok sikert mindannyiitoknak!

17/L

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi hogy felhívtad a figyelmet és igazad is van de ahogy látom az emberek 60-80%-a azt mondja hogy a középsuli jobb volt nekik, érettebb társaság stb.. Meg végülis te is csak egy ember vagy a sok közül. Persze megeshet minden, de pozitívan kell gondolkozni.Most az mire jó hogy elképzelem a rossz dolgokat? Nem elég hogy lehet hogy megtörténik, még elis képzeljem? :) Persze tudom hogy fenn áll ennek meg annak a lehetősége, de szerintem azért vmilyen szinten mindenki tudja
2012. márc. 6. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:
lesz egy jó osztályom, normális kolitársaim, de ezt a helyet itthagyom az hót ziher
2012. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdező hova mész melyik suliba?
2012. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem szeretném elárulni de Pest, VII. kerület, jó suli
2012. márc. 7. 21:58
 10/12 A kérdező kommentje:
gimn
2012. márc. 7. 21:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!