Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy rajz megfelelő ajándék a...

Snowpehely kérdése:

Egy rajz megfelelő ajándék a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Én rajzolnám, ceruzarajz, ami a barátnőmet es engem ábrázol. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez nem túl fura ajándék? Főleg, hogy magam is belerajzolom, kissé önzőnek, "magamutogatónak" tűnhet. Szerintetek?


Mindketten 17 éves lányok vagyunk.


2012. márc. 10. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper ajándék lesz,főleg ha ügyesen rajzolsz!Ja,és egyáltalán nem önzőség,inkább a kettőtök barátságát szimbolizálja!:)
2012. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rajz tökéletes ajándék.(én is azt adtam az lb-nek:d) Szerintem nem önzőség , hogy kettőtöket rajzolod. Így legalább nem fog elfelejteni.:)
2012. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem jo ajándék.
2012. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki..
2012. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ! Nem magamutogatós, azt mutatja, hogy milyen jó barátok vagytok, szép emlék !
2012. márc. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ. Jól rajzolsz? Ha igen akkor jó, sőt szuper! Rakd bele valami szép keretbe, attól még jobb lesz. Én biztos meg lennék hatva egy ilyen ajándéktól. 16L
2012. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!