Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek? Elengednétek...

Candy Close kérdése:

Ti mit tennétek? Elengednétek a 14,5 éves lány gyereketeket egy 20éves lány családtaggal este Pesten bulizni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 21:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
ha az idősebbik lány megbízható, akkor igen
2012. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az amúgy,csak engem féltenek eléggé otthon,bár tudok magamra vigyázni...
2012. ápr. 9. 21:43
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Bulizni nem engednélek! Túrázni, táborba, ami szervezett igen!

A pesti bulik még a 20 éveseknek sem kockázatmentesek. Nagyon szemét módon be tudnak csapni, be tudnak drogozni stb. Ebben vannak profik, hiába vigyázol magadra.

2012. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz kérdés. Ez a lánytól függ. Ha megbíok benne akkor talán igen ( de így is meggondolnám ).
2012. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért annak a 20 éves lánynak a nagyon-nál is sokkal megbízhatóbbnak kellene lennie. Vajon bevállalja-e azt, hogy visszautasítja a szórakozóhely legjóképűbb férfi-egyedét, mivel nem hagyhatja egyedül a rábízott ismerős gyereket? Vagy otthagyja a francba, majd boldogul egyedül? Vajon tud-e mértéket tartani ivásban, főleg úgy, hogy egy másik emberért is felelősséget kell vállalnia, neki tehát sokkal józanabbnak kell lenni, mert akármi történhet? Érdekes kérdések ezek. Magam részéről 20 évesen tuti nem vállaltam volna be ilyet, hogy az akkor 13-14 éves unokahúgaimmal mondjuk elmenjek bulizni. HATALMAS felelősség, és olyan fiatalon inkább bulizni megyek el, nem testőrnek:) Ma 25 évesen már simán elmennék velük (16-17 évesek), mert már ők is nagyobbak, én pedig azóta rájöttem, hogy olyan sok buli lesz még, egyet-kettőt fel lehet áldozni az ő kedvükért is:)
2012. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az unokanővérem nem pasizós,és nem iszik alkoholt,bármilyen meglepö...és nem hagyna magamra,ha rá lettem bízva!
2012. ápr. 13. 15:57
 7/20 A kérdező kommentje:
+ ha megyünk bulizni,és látjuk,h gázos a hely,akk elhuzunk,aztán cső!
2012. ápr. 13. 16:01
 8/20 anonim válasza:
NEM
2012. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg őszintén szólva, ugyan hová mennétek Pesten bulizni?:)

Mert ugye oké, tinidiszkó, 14-18 év között. Oda unokanővéredet nem engedik be. Viszont felnőtt zenés táncos szórakozóhely: 18 év felett, ahová meg Te nem léphetsz be.

Ez nekem nagyon patthelyzetnek tűnik:D

Vagy házibuli lenne?

2012. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Miért kellene Pestre menni bulizni?! Kizárt, hogy elengedjelek, majd ha nagykorú leszel. 14 éves lánynak nincs ott a helye. Semmilyen nyilvános szórakozóhelyen! Menjetek házibuliba a barátokkal!
2012. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!