Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fölmerjem venni msn-re?...

Fölmerjem venni msn-re? Teniszen tetszik egy fiú, a lányokkal mindig őt bámuljuk! Nem tudom hogy ő mit gondol.

Figyelt kérdés
My wipen már visszaigazolt. onnan tudnám az msn cimét. hülyén néz ki ha én hivnám el valahova??mindketten 13,5 évesek vagyunk...
2009. jún. 26. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
tedd meg. semmi nem lesz. max törlöd később. nem mindig a pasira kell várni:)egyszer én is nyomultam. 2 és fél éves kapcsolat lett belőle.
2009. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd fel Msn-re,és nem gáz,a pasik szeretik a kezdeményező lányokat,de azért hagyjd levegőt venni és csak akkor hívd el valahova ha már sokat dumáltatok élőben is!
2009. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké, akkor fölveszem...:))
2009. jún. 26. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajrá:)

Vedd fel,aztán ha sokat beszélgettetek már el is hívhatod valahova:D Ha nem akarod konkrétan elhívni akkor célozgass neki,pl. de jó lenne sétálni egyet most...de senki nem akar kijönni velem:(:( Ha szerencséd van mondja a srác,hogy ő szivesen elmegy veled:D

14/L

2009. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HIhi ezen mindenki tulesik vedd fel nyugodtan ha elküld a halál másik végébe mert fölvetted akkor sztem már nem fog tetszeni mert bunko szóvaal szerintem megéri:) Én egyszer egy 5 évvel idősebb pasit vettem fel és azóta nagyon jóba vagyunk;)
2009. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szija!

szerintem felveheted msnre,nem vesztesz vele semmit, annyit mondhatsz h szimpatikus és ha van kedve dumáljatok..meg h teniszről ismered..de szerintem ne hivd el sehova, várd meg amíg ö hiv el.

2009. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem vedd fel és akár találkozhattzok is
2009. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne MSN-re vedd fel mert ez gáz, hogy MSN-en dumáltok a myvip iwiw még rendben van de inkább személyesen
2009. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!