Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti milyen esetben közösítenéte...

Ti milyen esetben közösítenétek ki egy osztálytársatokat annyira hogy keresztülnéztek rajta, vagy csak kihasználjátok, és köszönni se köszöntök neki általában?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már felnőtt fejjel csak akkor nem állnék szóba vele, ha személyes problémám lenne vele. De amúgy nincs indokom kiközösíteni senkit. Persze általános suliban nálunk azok voltak kiközösítve, akik nem is nagyon tehettek róla, mert szegények voltak és nem tudtak úgy "megjelenni", ahogy az átlag. Ez 8-os korunkra változott meg, amikor értelmesebbek lettünk. :D Gimiben meg klikkesedés volt és csak 1 srác volt kiközösítve, aki szegénykém fárasztó és elmebeteg dolgokat tudott mondani... De felnőtt korára ő is normális lett! :D


25L

2012. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk 1 csaj van kiközösítve. Állandóan keveri a sz@rt szándékosan és utána meg csodálkozik, hogy mindenki oltogatja és beszól neki. Persze a tanárnak úgy adja elő, hogy az osztály kiközösíti mert ÉN telebeszélem a fejüket hazugságokkal, a tanár meg persze el is hiszi és védi őt. -.- Az ilyenek szerintem megérdemlik, hogy mindenki átnézzen rajta és ne beszéljenek vele. Viszont ha valakit azért piszkálnak mert egyszerűen csak nem szimpatikus a képe azt nagyon szánalmasnak tartom. :/
2012. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hozzánk most félévkor jött egy gyere és hát mit nem mondjak szegényke nagyon gyökér és nagyon ronda és csak 1 csajjal van jóban akivel möszze is jöttek.

én se bírtam meg folyton kibeszéltem és most hogy összevesztem a volt legjobb barátommal az osztályban és kb 3-4hónap után rájöttem mennyire képes vagyok gyűlölni akkor vettem észre magam és azóta nem viselkedem vele úgy csak mert irritál

2012. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem bírnak az osztályban de hogy miért? Úgy veszem észre azért mertjobbak a jegyeim.Mindenki azt mondja hogy nyalizós vagyok, de semmit nem mondok egy tanárnak se,-.-

Csak válaszolok arra amit kérdez.Ebben mi a nyalizás?rejtály számomra.Senki nem áll szóba velem mindenki beszólogat.De arra gondolok, hogy egyszer mmajd visszakapják az élettől a rossz dolgokat amiket velem tesznek.Mindig erre gondolook és ettől könnyebb tud lenni ez az egész dolog...Meg hát nem tudom miért de én nem igazán tudok haragudni másra,nem tudom miért?

2012. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálunk van egy ilyen eset. 9 lány és 18 fiú van az osztályban. Az egyik fiú randizgatott egy lánnyal, ajándékok, fülbevalók... Egyszer a lány lemondta és a fiú nem vette észre az sms-t és 1,5 órát várt rá. aztána fiú leszemetezte a lányt(azt mondta) és ráhajtott egy másik osztálytársamra.

Mostanság ott tartunk, hogy mindenki lepattintotta és a fiú felállított magának egy sorrendet, hogy milyen sorrendben rohanja le a lányokat és azt kezdi elölről meg elölről... AZóta mindenki többször sorra került

SZerintünk ez undorító és még 4 évet kéne kibírnunk vele, de már keresztülnézünk rajta(6osztályos suli 8.osztálya)

2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!