Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lanyom felnött koraban...

A lanyom felnött koraban patologus (boncmester) szeretne lenni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek erröl, hogy a lanyom patologus szeretne lenni? Az imént láttam egy kérdést ilyen temaval, csak ott a lanyka, zongoraművész szeretne lenni. Szerintem okosak a boncorvosok, de megis csak hullakat boncolnak, ami büdös, undorito, es nem nöi foglalkozas szerintem. Mi a velemenyetek rola? 40 eves anyuka
2012. júl. 17. 22:29
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
100%
Hány éves,a lányod?
2012. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy patológus vagy boncmester. A patológiához orvosi egyetem kell, a boncmesteri pedig tudtommal valami középfokú végzettség.
2012. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy valakinek azt is meg kell csinálni! Én semmi undorítót nem látok benne,sőt ha most lennék tizenéves én is elgondolkodnék rajta.

Sokat szoktam nézni az ID-n Dr.G. műsorát. Ha a lányod tényleg komolyan gondolja miért ne?! A véleménye még változhat!

2012. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Egyetemre szeretne menni. 17 eves, komolyan gondolja. en furanak tartom, hogy a kisgyereke majd megkerdezi, hogy mit dolgozol anya? -halottakat boncolgatok....

Masnak meg a kisgyereke ott van az irodaban stb. Nem szokvagyos munka. Ő is sok ilyet nez.

2012. júl. 17. 22:51
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs vele gond. Ajánlom figyelmedbe DR G igazságügyi orvosszakértö müsorát az ID discoveryn szokott menni minden hétköznap 22 órától, de a neten is sok info van róla. Ezután nem fogsz ugy idegenkedni talán töle. ö is egy teljesen hétköznapi tök jó fej nö és nagyon jó a szakmájában, nagyon izgalamas a munkája és nincs benne semmi fura, az viszont tény hogy gyomor kell hozzá, de van jópár nöi korboncnok. Szerintem több okod lenne aggodnod a lányodért ha mondjuk modell akarna lenni. Ha elkezdi az orvosit még ugysem kell rögtön döntenie viszont a boncoláson való részvétel az egyik elsö a gyakorlati oktatásban. Még sokszor meggondolhatja magát addig amig döntenie kell róla hogy milyen orvos akar lenni. Támogasd mindenesetre.
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendörnek vagy nyomozónak menne ugyanannyi csunyaságot látna mint patologuskánt és még veszélyben is lenne.
2012. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem aki bírja idegekkel az ilyet,az nem fél úgy a haláltól és nem fél attól,hogy bárkit is felkellene boncolnia,vagy ott a közelébe egy hulla.Bármikor meggondolhatja magát,de szerintem te ne beszéld le erről a dologról,mert akkor később téged fog jogosan(!) hibáztatni azért,mert nem azt csinálja,amit szeretne és ami a vágya..

Anya sosem próbálná meg ezt,hogy lebeszéljen a választásomról.Az én osztályomba is van olyan lány,aki patológusnak akar menni!


16/L

2012. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem is arról van szó, hogy "nem fél a haláltól", hanem hogy tudja helyén kezelni a dolgot. Én büszke lennék rá, hogy vannak tervei, pláne, ha meg is valósítja őket. Ez egy jó dolog, ne aggódj szerintem miatta.
2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Én is az akartam lenni ennyi idősen.. Aztán a közelébe sem kerültem ennek a pályának, másfelé mentem egyetemre. De nem akart róla lebeszélni soha senki. Ez s legrosszabb, amit tehetsz, ha lenézed a jövőképét.


Mellesleg ez nem kimondottan férfi munka. Pláne, ha patológus lesz. Tudásában egyenértékű bármilyen orvossal, tudnia kell mindazt, amit egy onkológusnak, egy reumatológusnak, egy fogásznak stb tudni kell, hogy felismerje a halált kiváltó okokat és összefüggéseket. Szóval, légy rá büszke, ha komolyan veszi ezt a célt. Ha pedig másfelé tereli az élet, örülj neki csendben és magadban, ne a szeme láttára.

2012. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

feelv úgylátom szeretne 0%-ban hasznos válaszadó lenni.. mind1

Szerintem ha szereti(szeretné) csinálni akkor csak csinálja. ;)

2012. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!