Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kisgyerekezik/kislányozi...

Miért kisgyerekezik/kislányozik le mindenki?

Figyelt kérdés

Nem tdom miért, de engem ez nagyon zavar, és nem esik jól. Pl. strandon is ma: gyere arrébb, mert jön a kislány! Jó, tudom, hogy még gyerek vagyok, dehát már nem kisgyerek meg kislány. Akkor inkább már nagy kislány vagy nekem mindegy.

Lehet hülységnek tartjátok, hogy emiatt vagyok kiborulva de engem ez bánt és idegesít :S

Üdv, 12 lassan 13 éves lány


2009. júl. 18. 00:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Kár rajta idegeskedni :) 1-2 év és abbamararad :)

Nekem se mondják hogy kisfiú egy pár éve, de annyi idősen még mondták....

17/f

2009. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is idegesít. Am 16 és vagyok és lány. Már nem tudom mikor mondták utoljára, mert nem figyeltem, de én is utáltam mikor ezt mondják. akkor mondják azt hogy nagylány, de ne azt hogy kislány!!!
2009. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

húú :D még mindig jobb, mikor le-néniznek :D "gyere arrébb, nem fér el tőled a néni" -.-"

pedig csak keményen 20 éves vagyok :D

2009. júl. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekeknek mutogattak benneteket, vagy beszéltek rólatok, akkor szerintem normális, mint a hadd menjen el a néni is, mert a kicsiknek mindent ilyen kicsinyitősen mond az ember, nem tudom, miért. Ha más kisgyerekezik le, én anno őket jól lemagáztam, 14-16 éves koromtól, ha például nem tetszett, hogy letegeznek :) Abba is hagyták tőle.
2009. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocs, letegeztem vissza őket, elirtam.
2009. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A mai fiatalok sokkal hamarabb érnek, mind testileg, mind szellemileg. Ehhez a régi generáció még nem igazán szokott hozzá. Ne aggódj emiatt, te tudod hol a helyed a világban, később egyébként még jól is esne ha fiatalabbnak néznének.
2009. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben megértelek! Én már 35 éves vagyok és a faluban ahol lakom, az idősek, akik kiskorom óta ismernek, azt mondják, hogy kisgyerek. Mozgássérült vagyok és alacsonyabb a koromnál és jóval fejlettlenebb, de ezt akkor sem kellene rám mondani! Borzasztóan idegesít!
2009. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig lenéniznek, de már 16 éves korom óta.

Sőt, most 20 vagyok, intéztem valamit suli miatt, kérték a TB kártyám, erre mondja az ügyintéző mikor venném elő, hogy a gyereké kell. Mondom én vagyok a gyerek. :DDD

2009. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert az, hogy jön a gyerek, vagy jön a lány, elég hülyén hangzik. Meg hát valljuk be, egy 12 éves azért még nem nagy, bár ennyi idősen én is ezt hittem.
2009. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Húúúúúúú, én pobt annyi idős voltam, mint te, mikot két hatéves lecsókolomozott, aztán pont ugyanazon a héten kezitcsókolommal köszönt a liftes bácsi az SZTK-ban. Engem meg ez akasztott ki.

A kamaszévek ilyenek, hogy sok apró baromságon fogsz kiakadni, de ennek pont ez a szépsége.

ha kisgyereknek mndják, tök természetes, hogy lekislányoznak, mert két verzió van: kislány vagy néni. Nyilván néni még nem vagy. A kislányt meg nem azért mondják, hogy "visszaminősítsenek". Egyszerűen csak nincs szó a magyarban külön az életkorodra :)

2009. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!