Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Nektek mi a véleményet...

Szülők! Nektek mi a véleményetek a proteinporokról és tömegnövelőkről?

Figyelt kérdés
És mit szólnátok, ha gyermeketek ilyet használna?

2012. okt. 25. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Hogy rohadt alattomos és veszélyes dolgok.

Nagyon szomorú lennék, és valszeg nagyon meg is ijednék. Inkább eddzen rengeteget.

2012. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
64%
az én szüleim 8 év kémiatanulás és sok-sok utánaolvasás (na meg hogy van annyi eszem, hogy ne ártsak direkt magamnak) megbíznak bennem annyira, hogy simán engedik, hadd használjak bármilyet, mert tudom, hogy teljesen ártalmatlan, természetes eredetű dolgok.
2012. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A proteinporral semmi bajom nem lenne, olyan mintha C-vitamint szedne. Gyárilag készült, mindkettő mesterséges.


A tömegnövelőt csak akkor, ha alaposan utánanéztünk, kikértük olyan emberek véleményét, akiknek rendelkeznek a megfelelő tudással.


Ha a gyerekemnek az lenne az álma, hogy testépítő legyen, támogatnám, de szemmel tartanám, mit csinál. Ha engeded, szedni fogja, mennyivel jobb, ha tudod, mit csinál.

2012. okt. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon utána kell járni, mit tartalmaznak ezek és milyen engedéllyel árusítják őket! Csapattag lennék az álmait illetően, de gyanakvó a világgal szemben, az ő érdekében!
2012. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Számomra meglepő válaszokat kaptam, mivel rosszabbra számítottam. Az én szüleim pl ordibáltak velem mikor látták, hogy ilyeneket fogyasztok és azt mondták, hogy impotens leszek és meghalok tőlük! :)
2012. okt. 26. 15:27
 6/18 anonim ***** válasza:

"Hogy rohadt alattomos és veszélyes dolgok.

Nagyon szomorú lennék, és valszeg nagyon meg is ijednék. Inkább eddzen rengeteget."


Ehhez inkább nem fűzök semmit, idióta vagy.


Kérdező: én még meg is venném neki :D

2012. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 renátó 010101011 válasza:
Kedves kérdező a fehérje és a tömegnövelő csak étrend kiegészítő semmi ismétlem semmi baja nem lehet tőle senkinek . Ez nem szteroid ez csak segít olyan mint ha vitaminokat szedne a gyereke százszor jobb mint ha inna vagy drogozna.
2012. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Renátó, én ezzel tökéletesen tisztában vagyok, csak azt vettem észre, hogy sok szülô tiltja ezeket a gyerekeitôl a téves ismereteik miatt.
2012. okt. 27. 10:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnálnám rá a pénzt, és elvárnám, hogy a saját keresetéből fedezze.
2012. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

háháhá xDD

ekkora szánalmas bandát mind az #1

halvány fogggalma sincs, de még csak köze sem, ahhoz hogy mit jelent hogy tömegnövelő. meg hogy eddzen sokat xD szánalmas. ha sokat eddz erősödni biztos hogy nem, de még az is lehet, hogy gyengébb lesz.

az edzés mellett elengedhetetlen a megfelelő fehérjebevitel.

és a tömegnövelő.... elmondom hogy SZŐLŐCUKOR... FUJ hánynom kell tőletek.

2012. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!