Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj hogy 'anyáskodó' vagyok? 16/L

Baj hogy 'anyáskodó' vagyok? 16/L

Figyelt kérdés
Szinte mindenkivel anyáskodó vagyok, akár idősebb akár fiatalabb nálam. Azt hittem nem annyira nyilvánvaló, de ma kiderült hogy az osztálytársaim szerint is ilyen vagyok és az azt jelenti hogy akkor tényleg nagyon anyáskodóan viselkedek ha már ők is észrevették. Ez baj?
2012. nov. 17. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen osztálytársam, és mindenki szereti. Szerintem csak akkor baj, ha már mindent az orruk alá dörgölsz meg meg akarod mondani nekik hogy hogy éljék az életüket. De szerintem egy bizonyos fokú tyúkanyóság még aranyos..:)
2012. nov. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ez miben nyilvánul meg. Ha csak parancsolgatni akarsz másnak, az nem jó, de ha félted a társaidat és törődsz velük, az nagyon szép dolog! :)
2012. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem parancsolgatok meg semmi ilyesmi, csak féltek mindenkit nagyon :D Például az egyik barátnőm estefelé jár el futni egyedül és őt is féltem mert mi van ha valaki megtámadja meg ilyenek :D Kicsit paranoiás vagyok :D
2012. nov. 17. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a koleszban van nálunk egy ilyen lány, ott jól jön, igazi pótanyuka. :D múltkor megbetegedtem, elkísért az orvoshoz, főzött nekem levest, miegymás. jól esett, aranyos volt. :)
2012. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. vagyok. Ha így vagy anyáskodó, az nagyon szép dolog! :) Maradj is mindig ilyen aranyos! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre! :)
2012. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok :D

Senkinek nem parancsolgatok meg ilyesmi, de szeretnek nagyon :D

2012. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj,de arra ügyelj,hogy ne vidd túlzásba,hisz egyeseket ez zavarhat. :)
2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!