Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (lent)

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

A lányom ma nagyon sebes kézzel jött haza.

Azt mondta, hogy egy lány osztálytársa volt.

Vele már voltak súlyos gondok,mert a másik lányomnak is csinált hasonlókat...


Mit tegyek?Kinek szóljak?


S.O.S!


Köszönöm!



2012. dec. 14. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben felhívod az iskolát vagy bemész személyesen.

Talán még 6-ig ott vannak. De, ha nem akarsz feleslegesen menni, akkor hívd fel őket.


Ha ott nem tudsz senkivel sem érdembe beszélni, gondolok itt az ofőre vagy igazgatóra, akkor feljelentést is tehetsz a rendőrségen.

Kérnek majd látleletet, amit bármelyik kórházban/SZTK-ban megcsinálnak, ha annyira súlyos.


Nem tudom, hogy ez a sebes kéz mit takar, de a leírásod alapján elég súlyosnak gondolod.


Mindenesetre orvoshoz vidd el. Ha úgy ítéled, akkor a sürgősségire nyugodtan. Ott el is mondhatod mi történt.

2012. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány évesek? Mivel karcolta vagy sebezte meg? Tanárnak, osztályfőnöknek, igazgatónak, majd a lány szüleinek mondanám el. Azért azzal a lánnyal is elbeszélgetnék!
2012. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A saját körmével...

Nem is tudom,de megfontolom,hogy beszélek-e a kölyökkel...

Azért ez...és nem mi vagyunk az elsők!


Már voltunk a dokinál,hamarabb észrevette,mint ahogy mondtam volna.(vérvétel miatt voltunk ott)

Vért vettek tőle,de semmi komoly.

A doktor azt mondta,hogy kenegessük,nem hiszi,hogy elfertőződik.


A rendőr férjemmel beszélni fogok erről..


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. dec. 15. 21:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébk. a lányaim 11 évesek,5. osztályba járnak.
2012. dec. 15. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!