Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolsz erről?

Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Kamasz lányom mostanában eléggé rossz társaságba keveredett, és ez hatással van az itthoni és iskolai viselkedésére idén eddig nem volt egy 1-ese sem. Most pedig napi számmal hordja haza az eggyeseket, piercingekkel állít haza hajfestéssel és a ruhái borzasztóak mint csak egy csipke lepel ha szólok vagy veszekedek abban a pillanatban itt hagy el megy itthonról egyedül nevelem a lányaimat 2 lányom van ő vigyázna a hugára amikor délelőttös vagyok de a kisebbik lányom mindig mondja hogy mikor felkel sincs itthon és amikor haza jön suliból sem nem tudom mi van vele köldök ajak nyelv fül piercingekkel állít elő kondomot találok a nadrág zsebeiben és még csak 13 éves én mindig törekedtem arra, hogy megtudjak nekik mindent adni 3 műszakban dolgozom nem tudok mindig itthon lenni. Egyedül nevelem őket. Nemrég szülői volt suliban és az igazgató hívott személyesen, hogy szeretne velem beszélgetni a lányomról, kétségbe esetten hallgattam hogy mit művel iskolában, én ijen ruhákat soha nem vettem neki a zseb pénze havi 2500 ft volt két hete megvontam tőle és ijen ruhákra ennyi pénzből nem telik nem tudom honnan van pénze biztosan azzal állítotok elő majd hogy nem tudom nevelni őket de tudom őket de ez a társaság borzasztó azt mondta az igazgató hogy felesel az iskolában elszökik suliból és a kinézete szó szerint ezt mondta az igazgató ojan mint egy k.....é aggódom nem tudom mit tegyek ha megpofozom azt mondja, hogy utál és el fog innen menni és itt hagy más napig haza sem jön ha veszekedem vele elmegy és ugyanez, nem bírom már aggódom hogy mit cssinál én soha sem nyújtottam neki ijen nevelést kérlek segítsetek :(((( 31/nő

2013. jan. 8. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem itt többet érne ha kedvesen,nyugodtan,türelmesen odamennél hozzá,hogy nagyon szereted és csak a legjobbat akarod neki és hogy kössetek kompromisszumot:ha jól tanul és nem hallasz panaszt az iskolából,hordhat piercinget és öltözködhet a saját stílusában,nem emeld fel a hangod

én mindig jobban értettem a szép szóból mint az üvöltésből és szerintem ezzel ő is így van.

ha látja rajtad hogy aggódsz miatta,akkor csak nem fog üvöltözni

mond el sokszor mennyire szereted és hagyj neki időt hpgy gondolkodjon és lenyugodjon

2013. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31 évesen 13 éves a lányod? Akkor te is előbb szültél minthogy leérettségiztél volna. Nem tudom neked anno mit mondtak a szüleid, de nyilván te sem fogadtad meg a tanácsukat, ha ez így besikerült. Nem hiszem hogy felróhatod neki, hogy lázad. Igaz, ő még csak 13 éves, de legalább van nála óvszer. Ez is valami.
2013. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 hozzászóló úgy is próbáltam már de a ruhái felett nem tudok szemet hunyni egyszerűen borzalmas :(( 2 hozzászólóde le érettségiztem 18 éves elvoltam javában mikor meg szültem a nagylányom
2013. jan. 8. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem itt az ideje jobban megfogni a lányod, mielőtt nagyobb bajba keveredik!

Kapjon szobafokságot, és tegyél is róla, hogy ne szökjön meg. Vedd elő, amiért nem vigyázott a húgára!

13 évesen már szexel? Ha az én lányomról lenne szó, lehet, hogy üvöltés lenne belőle... Hova fajul ez a világ? Rokonságomban is van egy kislány, 14 éves, de úgy öltözik mint egy felnőtt nő, úgy néz ki, úgy is viselkedik, és természetesen már szexelt is. Komolyan mondom, ez már egy nagyon durva világ...

Szedesd ki a piercengeit, vond meg a zsebpénzt, egyáltalán ne kapjon, adj neki kajára elegendőt, vagy vigyen magával a suliba. Beszélgess el vele nagyon komolyan, mert nagyon hamar bajba kerülhet!

2013. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az a durva,hogy csak 13 éves kislány,de te úgy kezeled,mintha legalább 18-19 lenne.Legyél keményebb,zárd be az ajtó,egy pofon jobbról,egy balról,vetesd ki vele a piercinget,ne adj neki zsebpénzt,beszélgess el vele,legyen szobafogságban tiltsd el a nettől,vedd el a telefonját,fog be segíteni

a házimunkába,most fogd meg amíg nem késő,most még helyre teheted később már nem,legyél vele kemény,mond meg ha továbbra is így viselkedik beadod egy kemény nevelőintézetbe vagy a Patronába,ott helyre teszik az ilyen csitriket.

2013. jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát először köszönöm a válaszokat én próbáltam szépen csúnyán sehogy sem jó a piercingeit nem hajlandó kivenni zseb pénzt nem kap ha szoba fogságra ítélem akkor el szökik este nem tudok itthon lenni mindig egyedül nevelem őket és borzasztóan fáj ez nekem hisz nem elég ez is még a bonyodalmak is ha házimunkára kerül sor a saját ruháit nem képes eltenni maga után rohadtul unom már hogy mindent én csinálok 13 évesen én már főztem és segítettem anyukámnak nem hogy szexen járjon az eszem soha nem kapott tőlem ilyen nevelést :(((((((
2013. jan. 9. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem kicsit fura ez a kérdés, szerintem egy 31 éves leérettségizett nő már tud helyesen írni. De nekem nem csak ez a fura, hanem az egész szöveg megfogalmazása. Szerintem ezt a kérdést egy gyerek írta.
2013. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló elhiheted, hogy mostanság nem izgat a helyes írás van nagyobb problémám is.
2013. jan. 9. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Hirtelen nem tudok mit írni..de ajánlom ezt a filmet: [link] Egy szintén 13 éves lányról szól, akit az anyukája nevel és rossz baráti társaságba keveredik(szex,alkohol,lopás, pearcing és még sorolhatnám)...

16/L

2013. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm már láttam a filmet, a lányom is ez csak ők inkább hasonlítanak egy prostira. Mint, hogy egy lázadó rossz társaságba keveredett kamaszra :/
2013. jan. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!