Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz lánynak szeretnék...

Kiskamasz lánynak szeretnék egy könyvet venni felvilágosításról. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a napokban, és látom, hogy már a suliban téma a szerelem, fiúk-lányok, testi változások stb. Nekem anno megvolt a Tini lányok könyve, és nagyon szerettem. Ennek valami újabb verzióját keresem, hogy ha olyan kérdése lenne, amit nem akar megkérdezni, vagy újra el akar olvasni, akkor meglegyen a polcon.

2013. febr. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En a 9 evesemnek a Peti, Ida es picurit adtam
2013. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csajok könyve". Igaz, az nem teljesen felvilágosító, hanem teljes tanácsadó az élethez, meg lehet, hogy korai is, de szerintem vedd meg, mert később sok hasznát veheti :)

Egyébként nekem volt még az a régi "Gólya hozza", az kifejezetten kiskamaszoknak szólt, és nagyon jó volt, de szerintem már nem lehet kapni.

2013. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem kötekedek csak érdekelne hogy miért nem ülsz le vele beszélgetni?? Még kezdő anyuka vagyok nem tartunk ott ezért érdekel, hogy miért jobb egy könyv??
2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Azert utolso, mert ritka zavarbaejto tud lenni bizonyos eletkorban es egy atlag ember nem is tudja mi a legjobb mod, a legjobb szo kifejezni magat.
2013. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Lányomnak a "Mi történik velem?" című könyvet vettem meg. Megértett mindent,mert a könyv remekül magyarázta el.

[link]

2013. febr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
2013. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
2013. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Köszi hogy lepontoztatok azért mert megkérdeztem hogy miért nem beszél vele!
2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Nyilvan azert pontoztak le, utolso, mert a valaszod nem volt hasznos. A "milyen konyvet ajanlotok" kerdesre a "beszelj vele" nem hasznos valasz.
2013. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó ak legközeleb kiírok egy uj kérdést és ot kérdezem meg! :-)
2013. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!