Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lanyomrol kiderult hogy...

Lanyomrol kiderult hogy penzert csinalja. Mit tegyunk? 16 eves.

Figyelt kérdés
Mindent megkap nem elunk rossz anyagi korulmenyek kozott. Sot jobban is az atlagnal. Markas holmik mindene megvan. Mikor kiderult az apja felpofozta. Mindennap hordom es jarok erte a suliba. Hetvegen se semikor nincsenek baratnok. Levettuk az ajtojat is es 5percenkent benezek tenyleg tanul e. es a lecket fel kell mondania. 8kor pedig takarodo semmi tv. Nem tulzas? Az apja meg kijelentette hogy tiszta 5os bizit akar latni az evvegen. Mar a 4eser kiabal vele az eset ota. Ha felesel meg repul a pofon. Nagyon faj hogy igy kell nevelnunk a lanyunkat. Mi mindig is a kozeputat kerestuk. Nemtudom mer fajultak ide a dolgok
2013. febr. 23. 12:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon helyes az amit a férjed csinál, miért lenne tulzás???
2013. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Megkérdeztétek h miért csinalta???
2013. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
Grat, ezzel csak szítjátok a tüzet. Úgy le fog lépni mint a huzat, és lezüllik mint állat. Dacból, direkt.
2013. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem túlzás a bűntetés, de tényleg, miért csinálta? Azért próbáljatok beszélni vele, nehogy elmérgesedjen a kapcsolatotok.
2013. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Igen megkerdeztuk. Nemhajlando valaszolni. Cirkuszolt hogy nemerdekeljuk ot. Erre fol lett meg idegesebb az apja es megmondta hogyha nem jo neki igy lesz maskeppen es drasztikusan bekemenyitett. Azota egy feleseles, rossz jegy es repul is a pofon.
2013. febr. 23. 13:01
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom mi összefüggés van a tanulmányi eredmény és a k@rválkodás között...úgy értem, attól, hogy lesz egy színötös bizonyítványa év végén, attól még nem biztos, hogy erkölcsileg bármit is tanulna belőle. Én inkább más utat próbálnék, sok beszélgetés, a dolgok mélyére ásás, mert azért ez elég súlyos, és nem olyan dolog, amit tiltással meg szigorral kell büntetni.


Azért nem egy matek kettesről van szó, amit el lehet annyival intézni, hogy szobafogság és tanulás..

2013. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nemlehet vele. Cirkuszol ha odamegyek beszelgetni.
2013. febr. 23. 13:03
 8/32 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a keménykedést és főleg a pofozkodást abba kellene hagyni. A barátnőire pedig szükség van. Ha a lányotok valóban prostitúcióval foglalkozott valami nagyon nem stimmel nálatok, de az okos és tehetséges apukának sincs az erőszakon kívül válasza, te meg hagyod. Valamit rettenetesen elrontottatok, ha ilyen egyátalán eszébe juthatott a lányotoknak, inkább ezen kellene gondolkodni az agresszió és a megtorlás helyett.
2013. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Mi mast csinalhatnank? Engedjuk ot tovabbra is baratnokhoz? Egyedul suliba, uj ruhakat kapjon meg zsebpenzt? Mikozben o csak cirkuszol? Szerintem rossztarsasagba keveredett. Es ha most meglesz a szigor semmi baratno egyido utan eszhez ter
2013. febr. 23. 13:06
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Hát ahogy egyre több derül ki a "nevelési elveitekről", annál jobban el tudom hinni, hogy okkal züllött el a lányotok. Szakembert javaslok, de nem csak neki.
2013. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!