Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hány éves kortól...

Szülők! Ti hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy Debrecenből a Felvidékre utazzon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül kéne mennie, akkor csak 18-tól.
2013. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azért nagyon sok mindentől függ.. Kirándulásra menne osztállyal? Vagy barátokkal? Vagy egyedül? Kicsit részletezd!
2013. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyedül menne, egy fiúhoz akivel "kialakulóban van"
2013. márc. 2. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A részletek fontosak, ha osztállyal/táborral megy akkor 5 éves kor fölött bármikor, ha csak úgy pl egy haverhoz akkor 15 éves kortól. Ha rokonhoz menne, mit tudom én nagynénihez akkor 13 évesen, úgy,hogy felrakom a vonatra, a rokon meg érte megy az állomásra.
2013. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább a fiú menjen hozzátok.
2013. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiúhoz majd 18 évesen,addig nem, rokonokhoz max úgy hogy felteszem a vonatra,rokon meg várja az állomáson azt már úgy 14-15 évesen
2013. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konkrét kort nem írtál, nem mindegy hogy 13 vagy 17! A kamaszok kérdéskörben tetted fel a kérdést, szóval kamasz ezek szerint. Amúgy elment? Mi lett végül, jól érezte magát - már ha elengedtétek?

És ez amúgy függ a fiútól is. Pl hogy megbízható kedves aranyos fiúnak tűnik e..

2013. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!