Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16. születésnapi buli. Most...

16. születésnapi buli. Most akkor hogyan is?

Figyelt kérdés
Lányom nyáron lesz 16 éves. Közölte velem, hogy a barátaival elmennek egy szórakozóhelyre(még nemtudják hova).Mire én mondtam, hogy legyen inkább itthon egy házibuli. Erre tiszta idegbajos lett, hogy ő szórakozóhelyen szeretne és kész. Nemtudom elengedjem-e. Megbízható lány, mértékkel iszik és pasizik. Jó a kapcsolatom vele. Ti mit tennétek?
2013. márc. 2. 23:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
mértékkel egy lófüttyöt, maximum mire hazaér elő tudja adni, hogy nem ivott sokat. engem biztos nem engedtek volna el, sőt, én otthon sem tarthattam bulit, még 17. születésnapomon sem.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Legfeljebb úgy engedném el, hogy előre meghatározott időben érte mennék a szórakozóhelyre (és persze tudnám, hogy adott időben, adott helyen fel tudom majd szedni).

(Múlt héten voltunk Pesten egy szórakozóhelyen, 1kor érkeztünk, tele volt kiskorú részegekkel és nagykorú férfiakkal, akik ezt ki is használták)


28N

2013. márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
0%
Szerintem beszéld rá a házi bulira. Egy 16 lány nem való még az éjszakába.(De lehet h ez csak az én véleményem )
2013. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Emlékszem én a 16. szülinapomra.. Pedig a jó kislány kategóriába tartoztam. Biztos nem fogom elengedni a lányomat.
2013. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanmár ,nyáron 16 évesen a születésnapján miért ne mehetne biztos nem lesz baja ha a bnői vigyáznak rá és tényleg megbízható.
2013. márc. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Na ez vagy a lányod volt, vagy valamelyik barátnője!
2013. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Vicces, engem 14 évesen is elengedtek már, van olyan barátnőm, akit 12 évesen.

Szerintem bízz meg benne, és ne féltsd túl.

2013. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Vegyes érzésekkel vagyok tele. Elengedném, mert tényleg nem kislány már, és had bulizzon egy jót. De féltem, annyi ilyen hülyeséget lehet hallani.. Belekevernek valamit az italába, férfiak elviszik...
2013. márc. 3. 14:43
 9/18 senior24 ***** válasza:
0%

-Jaj Édes Istenem-!!Te egy percig is elhiszed h jókislány az a jokislány?Tudod hány "jokislány"mondja h nem csinálnak semmi rosszat?Ez csak a beszéd része,tudod?Amikor egy férfi meg a pia,zene,drogok stb.,kihozza belöle az ösztönt,nehogy azt hidd h nem lesz rossz kislány.Ez klasszikus rég lejárt szöveg.Tudod hányan b'sztak rá,azért mert a kislány,MERT KISLÁNY,megbolondult mert anyuci nem engedte el,aztán jött a hir h lánya ezt meg azt csinálta.

Ebben a korban,buli szex pia pasi stb.Ezek járnak az eszébe.Soha ne hidd el h egy nö vagy egy férfi azért mennek el h zenét hallgassanak.A sok részeg nagykoru férfi meg kihasználja a sok részeg kis tinit,akik felnöttnek képzelik magukat.Barátnövel sem engedném el.Jo a kapcsolat?Az csak egy dolog,hidd el!!!

2013. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 senior24 ***** válasza:
0%

Hát igen,jogos az aggodalmad.De én is aggodom,hidd el,h vannak olyan szülök akiknek ezen a kérdésen gondolkodni kell,föleg amikor az emlitett kislány pl.13 éves.Akkor is felteszik a kérdést és gondolkodnak h elengedjék e.Hát komolyan!!!Ennyi tudatlan anyuka létezik?

Inkább vidd el a T-mobilba és kapjon egy Ipod-ot a két szép szeméért,ha még nincs neki,bár már abban sem vagyok biztos.Ugyis ez a mai androidos divat!!!Agyonkényeztetni a gyereket a nagy semmiért!!!

2013. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!