Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti nem éreztétek...

Kamaszok, ti nem éreztétek még úgy, hogy sokkal hatásosabb lenne a szobafogság meg tiltás helyett a verés?

Figyelt kérdés
16/f és szerintem igen. Ez lehet függ attól is, hogy ugyan vertek néha, de apám golyós kicsit, 6 éves voltam, amikor kicsattant a fejem, meg 8-10 amikor betörte az orrom. Akkor volt egy kis elbeszélgetés, mert abból majdnem rendőrségi ügy lett, a tanárokkal beszélt anyám, hogy ne lépjenek. Akkor beszéltek vele a tanárok, utána nem volt semmilyen verés. Nem az ilyenekre gondoltam, hanem ha pl valakit elfenekelnek. Nem tudom, de engem valahogy vonzana, hogy anyám pl ha tiszteletlen vagyok vele, azt mondja hogy na fiam, gyere ide, térdére fektetne és jól elp.csázna. És többet is hatna, mint ha elvenné a gép kábeljét, mert van telefon, amiről tudok netezni, meg felhívok valakit ha kell valami. Ingyen telefonálok, olyan csomag van. Amúgy is legjobban iskolai ügyekbe gépezek. Amúgy apám se olyan idegbeteg már, bár 2006-tól 4 évig szedett nyugtatót, amikor meghalt a bátyja, utána 4 évig tök normális volt. De mostanába már megint kezd golyós lenni, de nem jön nekem, amúgy is már megbírnék vele. Ti nem érztétek már azt, ha anyuka apuka elfenekelne akkor sokkal jobbak lennétek? Mert szerintem én igen! :)
2013. márc. 8. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy ezen agyalsz, miért nem azon, hogy mi a frászt is csinálsz, amiért verést várnál? Nem egyszerűbb normálisan viselkedni, mint azon agyalni, hogy a kábelt vegyék el, vagy elverjenek? Nagy a baj nálad! SZerintem a szüleid fegyelmezési módszereinek értékelése helyett a saját viselkedésed értékeld! N28
2013. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Apukád egy pszichopata. A bdsm/spanking (fenekelés) fantáziáid, lényegében szexuális vágyaid kielégítését meg ne anyádtól várd, mert ez undorító.
2013. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
fúúúúúúj te beteg állat
2013. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kit hogy neveltek.

Én 15 éves lány vagyok, de sose vertek meg. Jó anyám néha adott egy nyakast amikor kiskoromba rossz voltam. Apám soha nem emelt rám kezet. Ha engem megütne valamelyik családtagom, és SOHA az életbe nem szólnék hozzá. Nekem az volt a legrosszabb büntetés hogy anya sírt miatta, az nekem jobban fájt mint bármilyen verés.

Mindenesetre, remélem ha gyereked lesz nem leszel egy hülye vadbarom aki veri a gyerekét!!!! Van egy barátnőm aki alig mert haza menni az iskolából és sírt mert 2-est kapott matekból és otthon megverik! Nem kell senkit terrorba tartani. Nem tudom neked miért tetszik a dolog valami, szadomazós beütésed van vagy mi...de a verés nem nevelés hanem erőszak! A szavak nagyobb kárt okoznak és jobban tanítanak bármilyen erőszaknál...

2013. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1!

Ki nem csinál olyat gyerekkorában, ami nem tetszik a szülőknek?


#2!

Hát apám az. Hogy én meg BDSM legyek, lehet. Azt is bírnám, ha a talpam elvernék! De csak és kizárólag úgy, hogy ne legyen nyoma.


#3!

Oké.


#4!

Hát nem tudom. Én az ésszerű verést tudom pártolni. Ha gyerekem lesz nem fogom verni. Egy kisgyerekkel annyi hogy arrébb teszed ha valami rosszat csinál. Alapból szerintem 10 éves korig lehet boldogulni a gyerekkel. Persze egy-egy nyakas belefér. De azért így magamat is ismerve egy 14+ gyerekkel már nehezebb. Egy 15-16 éves gyereket meg nyugodtan el lehet néha verni, nem lesz lelki sérült. Főleg ha azt is tudja miért, és mennyit. De csak kézzel, esetleg övvel, de inkább kézzel. Nekem is van olyan osztálytársam, aki kap a 2-esért, de igen a 3-asért is. Hát mondjuk nekem is van pár 3-asom, de amúgy jeles voltam idén is. Tehát jó tanuló vagyok. 9. gimi.

2013. márc. 8. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A verésnek, meg úgy bármilyen fizikai erőszaknak semmi értelme nincs. Ha az ember megfelelően szocializálódik, lesznek olyan dolgai az életben, amit ha elvesznek/korlátoznak jobban tanít, mint a verés. Pl. szobafogság esetében a szabadság. Egyáltalán nem egészséges, ha valakibe nem szorult annyi emberség, hogy kezet mrjen emelni akármilyen gyerekre.
2013. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
neked ilyen fenekelös fétised van. menj pszichológushoz mielőtt elkezdesz szadó-mazo partikra járni.
2013. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!