Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet bizonyos oldalakat...

Hogy lehet bizonyos oldalakat letiltani a gépen?

Figyelt kérdés

11 éves fiam egy oldalon (ebnevelde) érdekes beszélgetéseket folytat lányokkal.

Köszi


2009. szept. 15. 13:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
De gáz vagy mit szólsz bele.
2009. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Honan tudod miket beszélgetnek kifigyeled nem szép dolog.És az ebnevelde egyáltalán nem egy olyan oldal amit le kéne tiltani.lehet hogy csak kicsit beszélned kéne a fiaddal.
2009. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ebnevelde xDDD
2009. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Látom az okosak ismét előbújtak.

Ha szerinted nem gáz akkor vagy te is fent vagy, vagy nem figyelsz a gyerekedre.

Jó lenne ha csak a kérdésemre válaszolnátok!!!!! Köszi

2009. szept. 15. 17:16
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Ne tiltsd neki! Ez normális hogy érdeklik a lányok! Kamaszodik és ilyenkor senki se tűri az ellenálást!

Engedd neki, hisz ha letiltod akkor romlani fog a helyzet de nagyon! Ne féltsd! Most kezdődik neki ez a korszaka amikor a lányok érdeklik!


És örülj hogy nem a fiúk iránt vonzódik!

2009. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudj, de nem fogsz normális választ kapni, mert igazunk van! Gondolkodj már egy kicsit, de tudod mit ne is tilts csak le neki akkor még rosszabb lesz a kapcsolatotok! Ha ezt akarod hajrá!!!!!!! Már most se lehet neki valami tul jó ha ellenőrzöd!!! Sok szerencsét a fiadnak remélem rendbe jössz! Jobbulást...xDxDxD
2009. szept. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát azért megnéznélek titeket ahogyan a 11 éves gyereketek olyanokat olvasgat,hogy ti is belepirultok.
2009. szept. 15. 20:00
 8/26 A kérdező kommentje:

17:51:

Már ne haragudj,de te egy állat vagy még tojáshéj van a fenekeden!!!!!

VAN NEKTEK GYEREKETEK????

MEGNÉZTÉTEK AZ OLDALT ÉS ANNAK AZ ÜZENŐFALÁT????

Nem mindig az édes kis kutyuskákról szólnak az ilyen oldalak.


Sajnálom a gyerekeiteket és titeket,hogy mit neveltek belőlük.

Javaslom egy kicsit nézetek utána,hogy mit csinálnak mert lehet,hogy nem cicákat,kutyákat.......nevelgetnek a neten.

2009. szept. 15. 20:17
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miről beszélgetnek? De szerintem csak beszélj a fiaddal hogy olyanokról nem kéne meg beszélnie.
2009. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
kedves anyuka! 12 vagyok tudom miről írsz. kicsit olyan vagyok mint a fiad de szerintem ennyire nem durván mivel gépen nem pasizok (meg élőben sem) nem tudom milyen az az ebnevelde mivel én nem vagyok túl kutyás. és nevelde rajongó sem. ha esetleg tudod mi a fiad felhasználóneve a neveldén akkor lehet hogy meg tudom nézegetni miket ír, olvas. ha akarod beszélhetek is vele de addig inkább nem szólok hozzá! amúgy tényleg! miket ír és olvas ott? most megyek is regisztrálni!
2009. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!