Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mi a véleményetek...

Szülők, mi a véleményetek arról hogy a kamaszok filmeket, zenéket letöltenek az internetről ingyen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok kamasz,mégis töltök.

Mi a probléma?Az ingyenes töltés,vagy az,h akármit letölthetnek ellenőrzés nélkül?

2009. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kamasz vagyok 15 éves de szerintem semmi baj azzal hogy zenéket tölt le főleg ha ingyen.A filmekkel sincs semmi baj ha értelmes filmeket tölt le.
2009. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem szülő vagyok, de kedves kérdező, örülj, hogy azokat nem kell megvenned, nézd csak meg, mennyibe kerül 1-1 zenei cd vagy film...
2009. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem csak a kamaszok töltenek

a film és zeneletöltés Magyarországon LEGÁLIS

2009. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Előző: Ezt honnan vetted? Illegális dolog, de nagyon nehezen nyomozható vissza, szóval lehet csinálni. Szerintem nem nagy gond ez, főleg, hogy ilyen drágák a cd-k, dvd-d mostanság... 15f
2009. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz.Saját részre a letöltés legális,kivéve a szoftvereket,viszont a FELtöltés illegális.;)
2009. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,csak lemaradt:tehát a letöltés legális,emiatt van már beépítve minden erre alkalmas eszköznek az árába-cd lemez,dvd lemez,stb...a jogdíj.
2009. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én írtam hogy legális

a hatályos törvények szerint LEGÁLIS a letöltés, ha azt nem anyagi haszonszerzés motiválja (ergo nem kérhetsz érte pénzt)

mindez a FILMre ZENÉre vonatkozik, szoftverre nem!


ugyanakkor tilos tartalmat megosztani


tehát leszedni le lehet, feltenni azonban már nem


Mo-n a magáncélú másolás engedélyezett, bármit is hazudnak a jogvédők

2009. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem helyes,ha szülői ellenőrzés nélkül bármit letölt egy fiatal. Túl sok a szemét az interneten, és egymást is okosítják az agyilag kiskorúak nagyon.

De sok a hasznos dolog is , így meg kell tanítani helyesen dönteni srácainkat-addig meg lehetőleg ellenőrizni-

Így arcra esnek majd elégszer-ha teljes a kontroll sosem tanul meg önállóan jól dönteni...

2009. szept. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
a törvény szerint bármiből lehet otthon egy darab másolt példányod. Nem több, csak egy. Amit az internetről töltesz le az is másolt. Szerintem tök normális dolog, hogy ha egyszer van rá lehetőség, akkor ne több ezer forintért megvegye a boltban, hanem töltse le nyugodtan. Emberek milliói teszik ezt.
2009. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!