Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek, ha a szüleite...

Ti mit tennétek, ha a szüleitek ugyanazon számítógépes játékkal játszanának mint ti?

Figyelt kérdés
Ti is úgy vélitek, hogy 40-es embereknek már nem illik ilyennel játszani?
2013. márc. 27. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennél nagyobb gondod sose legyen!


Ha neki ez a kikapcsolás, mért ne??

2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne illene? Az ő korukban nem volt ilyen, ez nekik ugyanolyan újdonság, és móka ,mint neked. Anyám 47 évesen tanulta meg kezelni a számítógépet és minden amit csinál rajta ,az neki tetszik. Egyáltalán nem tartom ezt gáznak.Szerintem én is ki fogom próbálni a gyerekeim játékait, az új hamburgereket, amiket majd csak 15 év múlva hoznak be, meg fogom hallgatni az új zenéket.... Vagy ragadjak le ott ahol most vagyok? 25/L
2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért baj ez, ha szeret vele játszani hagy játszon, párom 37 éves lesz jövőhónapban, és néha szokott a M.o.h.a-val stb. jellegű játékokkal. És?
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én az anyuka vagyok. A férjem (42 éves) is és én (38 éves) is már évek óta wow-ozunk, szerencsére nem diliztünk bele, csak jó néha leülni és játszani vagy az ismerősökkel beszélgetni. A fiainkat eddig nem zavarta ez, gondolom azért mert természetesnek vették mint ahogy mi is azt, hogy mikor kérték, már ők is játszhattak. A legidősebb fiunk első éves a gimnáziumban és néhány hónapja bukott ki belőle, hogy ennyi idősen már nem kellene ilyenekkel játszani, mert ez a fiatalabb korosztály szórakozása. Kiderült, hogy az osztálytársai kinevették ezért, mikor elmesélte nekik. Ezt a megrovást azóta minden egyes alkalommal megkapjuk, ha játszani lát minket.

Még nem igazán tudjuk, hogy hogyan kezeljük ezt a helyzetet és kíváncsi voltam, hogy mások hogy vélekednek erről.

2013. márc. 27. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem wowozok, szóval lehet, hogy pontatlan lesz, amit mondok, de szerintem mészároljátok le a kis parasztokat :D


Én eddig egyébként úgy gondoltam, hogy sokkal több 20-30-40 közötti játszik ezekkel, mint tizenévesek... lehet, hogy naiv voltam...

De szerintem ebben nincs semmi rossz.


Ne a gyerek mondja már meg, hogy nektek mit illik és mit nem.

2013. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A srácnak most a "ciki a szüleim" korszaka van. A szemébe mondanám meg, hogy jobban jár veletek, mint olyan szülőkkel, akiknek fogalmuk sincs az informatikáról, újdonságokról. Nekem nem mondhatná meg a gyerekem, mivel játszhatok és mivel nem, ott még nem tartunk. Mi is játszunk, és nem fogjuk azért abbahagyni, mert a tinik szerint "júúj, ez ciki". Majd kinövi.
2013. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem kamaszoknál is gáz. Főleg ha ütvefúróval se lehet leszedni a gépről a játék miatt.
2013. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha rá tudnám őket venni, hogy játszanak velem, szerintem vicces lenne. :D 17/F
2013. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, én Lineage 2 vel játszok, majdnem ugyan az mint a wow, és itt is sok a 30-40 es ember. A mi klánunkban nem is nagyon van 20 év alatti. Egyáltalán nem ciki vagy bármi. Kedvencem amikor férj feleség együtt játszanak. Sokkal jobb mintha csak hazamennének, leülnének a tv elé, és nem is szólnának egymáshoz egész este. Ha ti szerettek játszani, akkor játszatok. A fiadnak meg mondd meg, hogy ez nem az ő dolga. Ne reklámozza az iskolában, és nem fogják kinevetni miatta. Ilyen egyszerű.
2013. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha a szüleim játszanának az nagyon furi lenne mert a gépet kb alig ha tudják bekapcsolni de ha egy 40 éves játszik az tök normális :) én már beszélgettem 48 évessel is :D (komolyan)
2013. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!