Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A te osztályodba is "bandákba"...

A te osztályodba is "bandákba" vannak az emberek? Te melyik bandába tartozol?

Figyelt kérdés

A sulin kívüli barátaimtól azt hallottam,hogy az ő osztályukba bandák alakultak ki. Az én osztályomba nincs ilyen, de jövőre új suliba megyek és kíváncsi vagyok,hogy milyen lesz ha ott is bandák lesznek.

Írjatok erről a banda dologról valamit! és,hogy pontosan mit is jelent az,ha valaki valamelyik bandának a tagja!


2009. szept. 22. 13:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Beképzelt libák badája,fiúk bandája ilyenek. A mi osztályunkba is annak bandák, és nagyon szörnyűű. Én a kiközösített emmmberke vagyok..olyan egy osztályba csak egy van, szal...az én vok:'(((
2009. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Általánosba nálunk is voltak ilyenek.

-vagányak bandája:akik cigiznek,piálnak,nem tanulnak és beszólogatnak a tanárnak az órán,ha egyáltalán bejönnek suliba.

-lúzerek bandája:akik a vagányak szerinte lúzerek vmi miatt(sokat tanulnak,nem túl feltűnőek)

-fiúk bandája:akik nem a vagányak és fiúk.

-lányok bandája:akik nem vagányak és lányok.

Én azt hiszem a lányok bandájához tartoztam,mert nem -bár jól tanulok-nem vagyok stréber tehát a lúzerek közé nem tartozhattam.A vagányok közé sem tartoztam,mert nem cigizek,piálok stb.

14/L

2009. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Stréber vok..de kiközösítettek...Első válaszoló vtam..
2009. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

-Társaság középpontjai: mindenhol ott vannak, mindenben részt vesznek, általában feltűnősködnek

-Fiúk bandája:Akik csak számítógépes játékokról, autókról, motorokról stb tudnak beszélni

-Lányok bandája:Akik csak a tanulásról, sorozatokról, filmekről, hétköznapi, felszínes dolgokról tudnak beszélni

-Plázás lányok bandája: Műkörmök, vásárlás, partik, pasik

-Elvontak bandája: Koncertek, fű, cigi, zene, kiállítás,könyvek,színház, hétvégi programok

-Szürke egerek: Vagy valamiért utálják őket, vagy stréberek, vagy közömbösek, ami még rosszabb


Én az elvontak bandájába tartozom, persze azért nem füvezem, drogozom.Ilyesmi kategóriákra számíts, de vannak még néhol gótok, amolyan "csöves rockerek", jókislányok, tanulás-ellenesek, szektások, cigisek, melegek (igen, nálunk ilyen is van), partiarcok, hungaristák..tehát rengetegféleképpen szerveződhetnek az emberek

2009. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

és ti hányan vagytok egy osztályba? :o

Ha ennyiféle csoport van akkor gondolom sokan...

Mi csak 19-en vagyunk. Szünetekben mindenki beszélget mindenkivel, vanhogy beszólunk egymásnak valamiért,de alapjában összetartó osztály vagyunk.

2009. szept. 22. 14:51
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lányoknál vannak:

a jó-kislányok (vallásos család, semmi buli, semmi pia, pasiból csak a "jó-fiú", és szüzen mennek férjhez)

az elvontak (koncertek, cigi, közös zenélés, fura ruhák) az átlagosak (nincs velük semmi baj, de nincs semmilyen meghatározó szerepük, inkább tanulnak, mint buliznak),

a központiak (divatos cuccok, buli, pia, pasik, de tanulnak is, nekik van "szavuk" az osztályban)

aztán akad 1-2 kívülálló lány, akik idősebb emberek közt érzik jól magukat/akik csak a családjukkal érzik jól magukat/akik nem érzik jól magukat sehol.


Fiúknál vannak:

a stréberek (matek-fizika-szgép zsenik, ezenkívül nem érdekli őket semmi)

az átlagosak (foci, retró koncertek, sörözés)

a központiak (pia, cigi, buli, diszkó, elvétve tanulnak, általában a flegma, beszólogatós vonalat képviselik)

a kívülállók, akik egyszerűen, mintha ott se lennének néha


nálunk kb ilyen klikkek vannak, s bár kölcsönösen elviseljük egymást, azért akadnak balhék:D 17/L

2009. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
14:22-es vagyok. Nos, mi 33-an vagyunk egy osztályban és ezek a bandák nagyon elkülönülnek egymástól, általában más klikkekben levő emberekkel nem barátkoznak, de én pl. jóban vagyok 1 plázás lánnyal, a központi emberek közül 1 nagyon jó barátom, rockerekkel is elvagyok és egy goth srác hajt rám:D
2009. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

14:04-es vagyok.

mi általánosba 23-an voltunk(:

2009. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%

sajtisták klubbja egyik fiú neve sajt és erre alapuló sulivallás szektálya:D


emósok klubbja : folyik az érzelem a betonra


kemények vagyunk klubbja : pia cigi lógás mindent amit tilos


pincsikutyák és idegesítő lúzerek klubbja : ők néhányan vannak valamelyik banda közelében lenéző beszólásokat mondanak és azthiszik ezzel be tudnak illeszkedni rosszabb esetben egész banda jelenik meg belőlük.


jómagam sajtista vagyok ez az egész 8. évfolyam nem csak egy osztály

2009. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%

nálunk vannak akik nikotinfüggő alkoholisták

a stréberek

a kurv.ák

és a lúzerek


és a "stréberek" közé tartozom, mert nem dohányzok, nagyon ritkán iszok, nem vagyok kurv.a és lúzer sem

2009. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!