Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol tudnek kamaszoknak egy...

Hol tudnek kamaszoknak egy psziho oldalt elinditani?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne szamomra.Szivvel lelekkel csinalnam.S olyan jellegu legyen ahol mindenki leirhatja a problemait, oromeit.Legyunk olyan mint egy csalad.Valaki esetleg linkelne?En szeretnem elkesziteni s nepszerusiteni.

15/L:-)


2013. máj. 11. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gportal
2013. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fb-n csináltam egy "Depi csoportot", ahol a sulimból akárki beléphet (aki szól nekem...) és ott leírhatja a bánatát, baját, óhaját, sóhaját és mi többiek mind segítünk neki.

De van egy csomó ingyenes oldal, e-oldal, gportal, mindenkilapja stb.

Ha kész, linkelnéd nekem? :)

2013. máj. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat persze, hogy linkelem majd:)Nagyon is orulok mar.Melyik a jobb oldal szerintetek?A facebook-on azert nem szeretnek kesziteni, mert ez olyan nevtelen jellegu lenne.Sajat tapasztalatbol mondom, konyebb leirni a banatod, ha nem tudjak, hogy ki vagy.
2013. máj. 11. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
majd privibe nekem is elküldöd a címet?:)
2013. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az oldal.Kerlek nezzetek meg a erdekel, olvassatok el es itt a gyakorikerdesek priviebe irjatok le a velemenyt.Ha nem jo azt is.:)

2013. máj. 11. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, de írj egy színnel. Zavaró, hogy az egyik bekezdés piros, a másik sárga.:D
2013. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az pl. engem zavar, hogy a pszicho-t ch-val írják... :) de ne érts félre, nem bántásból mondom. ez egy baromi jó ötlet, aranyos gesztus mások felé, és tényleg tetszik. csak tudd, hogy kell leírni.
2013. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a helyesírási hibák zavarnak... Aranyos vagy, hogy így szeretnél segíteni az embereken, de szerintem ha már vezetsz egy blogot, amit komolyan is gondolsz, jobban ügyelj a helyesírásra. Na meg ékezet sem ártana. Általában nem zavarnak különösebben a hibák, ne nézz tipikusan ilyen kötekedőnek, de valahogy komolyabbnak érzek egy olyan oldalt, ahol le tudják írni a címet legalább.
2013. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos azt mar nem tudom kijavitani.Tenyleg semmit sem tudok tenni az ekezet hiany miatt.Helyesirasra megprobalok jobban oda figyelni.En is komolyabban veszem ha ekezetek vannak, de nem az en hibam,hogy nincs.

Koszonom szepen :-)

2013. máj. 11. 17:36
 10/10 anonim válasza:
én is megnézem, biztos jó:I 15/L
2013. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!