Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hiszem beleestem egy...

Azt hiszem beleestem egy osztálytársamba, egy srácba, aki viszont egy barátnőmnek is bejön. Mit tegyek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Igazából tudom,h a baránőmet kellene, mert most nagyon jól jönne, ha közelebb kerülnénk egymáshoz, de olyan nehéz, mert közben a srác csomószor odajön, és dumálgat velem, meg minden... :S

Segítsetek...


2009. szept. 30. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a fiúnak te jösz be vagy ő?
2009. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából sztem én.
2009. szept. 30. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen beszélj a bnőddel, hogy neked is tetszik a srác, és inkább szólsz, mert nem akarod hogy harag legyen köztetek emiatt. Azt is mondd el neki, hogy szerinted te sem vagy közömbös a fiúnak és hogy te szeretnél esélyt adni a fiúnak, hogy eldönthesse, kivel akar bármit is kezdeni.

hadd barátkozzon a gondolattal...

Ha jó bnők vagytok, akkor úgysem ugrotok össze egy fiú miatt sem.


én is voltam ilyen helyzetben, jól megbeszéltük a témát, egy hétig morcizott a bnőm, aztán elkezdett ráhajtani a srácra (én nem, mert úgy gondoltam, ha a fiúnak én kellek, akkor úgyis megtalál anélkül is, hogy "odadobnám" magamat)

na a nyomulás eredménye egy 2 hetes járás lett, de közben a srác ugyanúgy odajárogatott hozzám dumálni, mint azelőtt. Aztán szakítottak, mert hát nem nagyon működött a dolog kettejük között. Ezután nálam bepróbálkozott a srác, először elhárítottam: megmondtam neki, hogy túl korainak érzem a bnőm miatt, nem akarom hogy úgy jöjjön le, mintha miattam szakított volna vele. És közben a bnőmnek is elmondtam ugyanezt, hogy itt volt az esélyem, de nem akarok vele haragot, mert ő fontosabb nekem m,nit egy bizonytalan kimenetelű kaland.

először láttam rajta, hogy nagyon szarul esik neki, hogy most én kellenék a fiúnak, de pár nap alatt megbarátkozott a dologgal és utána ő szólt, hogy részéről rendben lenne.

még egy ideig kerülgettük aztán egymást, de azért végül csak összejöttünk... 8 hónapja járunk, ami nálam nagy szó :)


És közben a bnőmet sem veszítettem el.

2009. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszd a srácot!Mond el a barátnődnek,hogy beleestél!Gondolom ő nem!Ha igazi barát megérti,hogy a "tetszik nekem" és a "beleestem" között elég nagy a különbség!!!!
2009. okt. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok:D D eén a barátnőmnél maradok és annyira kellemetlenül érzem magam amikor odajön a fiú és velem hülyülne. Nem akarom őt megbánta mert annyira ari pasi:D Szóval nem mondom neki hogy hagyjon már békén. Csak próbálom mindani hogy barinőmetr baszogassa már ne engem XD
2009. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű.Szerintem ezt úgy oldhatjátok meg hogy nem mond le róla egyikőtök sem. Úgyis a fiú dönt..és ha te lemondasz róla és te jösz be neki akkor úgysem a barátnődet választja, hiába hosztál áldozatot. Mond el neki mennyire fontos neked ez a srác éshogy, nem szeretnél miatta veszekedni. A barátnőd biztos megérti. =)
2009. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!