Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék ez érdekében?

Mit tehetnék ez érdekében?

Figyelt kérdés

Van egy nagy problémám, az osztálytársaim folyton lopnak a h&m nevezetű nagykereskedelmi ruhaüzletből.Ez pusztítóan alpári! állandó jelleggel dicsekednek az uj cuccaikkal amit persze ők "vettek" de mindenki tudja h lopják. Mikor kerülnek hatóság alá vagy ilyenkor mi a teendő?! Segítség rossz nézni.

14 évesek a lányok az osztályban, vki vmi tanácsot megköszönném ( by:egy érettebb osztálytársuk )


2013. máj. 21. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz velük. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk... Gondolom, a lyukak meg éktelenkednek a ruháikon, mivel kivágják a csipogót...
2013. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy névtelen levelet az osztálytársaid képével az üzletnek :)
2013. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan hogyan tudnának lopni?! Be vannak kamerázva,arról nem is beszélve,hogy ha kimennek besípol,nem?
2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: kivágják a csipogót... Tapasztaltam már ilyet.
2013. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14Eves kis p.csaknak nincs annyi eszuk
2013. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
névtelen levél a h&m-nek? hátha.
2013. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Szia, két dolgot szeretnék mondani:

1. A névtelen levél (az osztálytársaid nevével képével), mint írták páran, szerintem is jó ötlet, megér egy próbát (ha ennyire zavar)

2. Az érettség nem abban nyilvánul meg, hogy nem lopsz. Alapvető dolog, hogy nem tulajdonítjuk el más dolgait. (sem ismerősét, sem üzletláncét). 14 évesen lehetnél annyira "érett", hogy a mondandóid végére nem írsz "by"-t, és idióta rövidítéseket (h), és megtanulod használni a VESSZŐT ( , - ha nem tudnád). Ezekszerint akkor én 14 évesen még nálad is érettebb voltam. Hűha

2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

2. Az érettség nem abban nyilvánul meg, hogy nem lopsz. Alapvető dolog, hogy nem tulajdonítjuk el más dolgait. (sem ismerősét, sem üzletláncét). 14 évesen lehetnél annyira "érett", hogy a mondandóid végére nem írsz "by"-t, és idióta rövidítéseket (h), és megtanulod használni a VESSZŐT ( , - ha nem tudnád). Ezekszerint akkor én 14 évesen még nálad is érettebb voltam. Hűha


simán megoldják h levágják a címkét, kamera mögé állnak ilyesmi...

egyáltalán nem arra írtam az érettséget h nem lopok csak a felfogásom az övékhez képest százszorta jobb, úgymond "érettebb" ha így jobban tetszik de se gáz.és ha téged ennyire zavar az internetes megnyilvánulásom lehet menni az x-re.ja és az "ezekszerint"-et nem gondolod h külön kéne írni? a nagy érettxd szép napot!

2013. máj. 22. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem attól vagy érettebb hogy úgy írsz mint egy hercegnő. "nagykereskedelmi ruhaüzlet"...ami egyébként kiskereskedelmi egység ha már itt tartunk.)"pusztítóan alpári", hanem pl. attól, hogy helyesen írsz, és megpróbálsz értelmes mondatokat összeeszkábálni.

Ha annyira zavar, szólj a személyzetnek BOLTban, hogy figyeljenek oda jobban,így és így néznek ki.

2013. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, hogy volt egyetlen helyesírási hibám! Szörnyű vagyok.

"a nagy érett". Egy szóval sem mondtam, hogy érett vagyok, ráadásul nem 14 vagyok, hogy ilyenen tépelődjek.

2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!