Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit írjak a volt legjobb...

Mit írjak a volt legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
az van, h van pasija, miatta összevesztünk mert leszrar, ugyérzi h csak ők ketten léteznek .. és most h velem összeveszett, jóba lett avval a személlyel akita legjobban utált az osztályunkból.. most vele jól érzik egymást, és engem ez megmondom őszintén zavar... mert azért valaha a legjobb barátnőm volt és képtelen vagyok elfogadni, hogy már nincs mellettem . szretnék neki irni üzenetet. kérlek segitsetek h mit irjak neki. köszi!
2013. jún. 1. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát hidd el,elfog múlni a l'amour előbb-utóbb..de amúgy amelyik barátnő lesz*r olyankor,amikor pasija van,az nem barátnő.De amúgy békülj ki vele még most sztem és mond eg neki h többet kéne veled foglalkoznia!
2013. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!