Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kéne tennem? Elengedjem...

Mit kéne tennem? Elengedjem külföldre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lányom aki szeretne modellkedni és találtunk egy látszólag megbízható ügynökséget, de Pekingbe, Milánóba, Párizsba és hasonló helyekre közvetítik a lányokat. Nem tudom mit csináljak. Ti elengednétek?

2013. jún. 17. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Kizart. Nagyon veszelyes. Nem lehetne Magyarorszagon belul maradni? Kezdje el a karrierjet a kozeletekben.
2013. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Miért akar mindenki manapság modell lenni? Miért nem lehet Magyarországon maradni, és ha akar, modellkedjen itt. Itt is kitud tűnni a tömegből. Nem engedném el!
2013. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Teljesen kizárt.
2013. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

"látszólag megbyzható".. SEMMIKÉPP ne engedd!!Engedd itt,Magyarországon.


17/L

2013. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Ha megbízol a lányodban, én elengedném!

Természetesen előtte tájékozódj az ügynökségnél, beszéljétek át, mindenről kérj pontos indoemációt. Ha szerződést írtok alá, akkor mindenképp ügyvédnek is mutasd meg, nehogy becsapjanak benneteket. Ez egy nagyon jó lehetőség szerintem. Csak így lehet sikeres. Hülyeség, hogy itthon is ki tud törni. NEM TUD. Ehhez szükséges az utazás. A nemzetközi "piacon" tud csak befutni, sikeres lenni. Másrészt pedig gondolj bele: rengeteg olyan helyet ismerhet meg, ahova egyébként nem biztos, hogy eljuthatna. Ebből tanul, felelősséget kell tanulni, 17 évesen tud boldogulni, ha jól beszéli az angolt. Viszont ez nagyon fontos: győzkődj meg róla, hogy nagyon jól beszél angolul, bármi baja van, azt el tudja mondani!

Ez is a modellkedés egy fontos része, másrészt pedig ez nem adatik meg minden lánynak. Egy életre szóló élmény lesz neki, új embereket ismerhet meg, új kultúrát! Én imádnám!

(Egyébként azt hiszem, ha nagyon ragaszkodnak hozzá a szülők, akkor mehetnek ők is, de erről még érdemes érdeklődni)

Tehát én elengedném. Sok sikert neki!! :)

2013. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*információ
2013. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem engedném,látszólag megbízható az nem jelent jót,modellkedjen itthon.
2013. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Ja, aztán eladják prostinak.
2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen kizárt.
2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
70%
nem. semmiképp. túl sok rosszat olvasni ilyen dolgokról, és ha csak a 10%-a igaz...
2013. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!