Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Undorodom magamtól az anyajegy...

Undorodom magamtól az anyajegyeim miatt! Hogy fogadhatnám el magam így? 14/L

Figyelt kérdés
Ahogy beköszöntött a kamaszkor, rengeteg anyajegy jelent meg rajtam,teljesen úgy néz ki mint akin hangyák másznak.Ráadásul hófehér vagyok,így még jobban látszik.Kiskoromban is volt egy pár,de ennyi nem.Annyira rossz nézni, hogy a kortársaimnak hibátlan a bőre,nekem meg olyan mint ha koszos lenne.Ráadásul még trikót sem merek nagyon felvenni, mert a jobb kezem kész undormány.Máson nem látom csúnyának az anyajegyeket,de magamon nagyon.Ősszel megyünk a bőrgyógyászhoz levetetni párat.Addig is hogyan fogadjam el magam?

2013. jún. 21. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nyár végén nekiugranak, akkor ezt tartsd szem előtt, hogy nemsokára megváltok egymástól a pöttyökkel...:-))


Addig meg tarts ki, sztem tök szexi a sok anyajegy, de hát ha neked nem tetszik, akkor most mivel győzhetnénk meg??:-))

2013. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy!:)
2013. jún. 21. 18:39
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
fuh nekem is van egy csomó:// és főleg a kezemen..dehát ez van,ez legyen a legrondább rajtam:D
2013. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van tetrus!:)

Kiskoromban porcelánbőröm volt, és most visszasírom.:D:S

2013. jún. 21. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik, ha valakin sok anyajegy van :) Szerintem ne bánd.

15/L

2013. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudod nekem mennyi van a két karomon összesen? Több, mint 50. És mindenféle "gátlás" nélkül hordom a rövidujjú pólókat, trikókat. Fogadd el őket, és ha nem muszáj, ne vetesd le! Hidd el, hogy csak csúnyább lesz utána. Valakinek talán egyszer pont ez fog megtetszeni rajtad! Nem utálhatod magad egy életen keresztül, hiszen még jó pár évtizedig ebben a testben kell élned! 19/L
2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól néz ki a sok anyajegy :)


Nekem a térdemen van egy nagy, olyan 5-6 centi hosszú, nem annyira széles, de nem tudom magam elképzelni nélküle.


A legjobb dolog, amit tudok mondani a magad elfogadására, hogy ez egyáltalán nem a te hatáskörödön belül van, és a legtöbb ember észre sem veszi.

15/L

2013. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

6-os: 3-at vesznek le de csak azért mert zavaró helyen van.Végre fel tudok venni egy nyakláncot anélkül, hogy dörzsölné...

2013. jún. 22. 15:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Lennék a helyedbe. A csuklómon van piros folt, a bokámon is, az ujjamon is egy apró, a kézfejemen is... és mind ilyen piros, tök csúnya.:(

Legalább neked el lehet tüntetni.

2013. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem vettek már le anyajegyet (4 éve), és nem durván, de még mindig meg van a hege, és most már meg is marad.

Én nem vetetném le, hacsak nem muszáj. Ha tényleg rossz helyen van, mint amit írtál, hogy nem vehetsz fel miatta nyakláncot, azt leszedetném én is, de a többit hagyd szerintem.

Sokkalta csúnyább egy heg, mint egy kis barna alig látszó anyajegy. :)

2013. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!