Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Haragudnátok a 13...

Szülők! Haragudnátok a 13 éves lányotokra, ha az blogot vezetne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Számomra fura, hogy valaki a személyes magánügyeit kiírkálja a netre. 13 évesen is lehet valakinek annyi esze, hogy rájöjjön, hogy ez nem veszélytelen és érdemesebb neten word-öt használni, vagy hagyományosan papírt és tollat. Utólag meg, ha haverok, barátok, idegenek beazonosították és szivatják, akkor meg sajnálni kell... én nem tenném a helyében.
2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ,miről írna!
2013. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen tipusú blog. Ha saját magáról ír ki dolgokat, képeket tesz fel, akkor szerintem érthető, hogy haragudnak. Ha kedvenc együttes, film, színész stb. akkor az még nem baj szerintem. De magáról ne írkáljon ki semmit. Nekem nem jutna eszembe, hogy magamról pakoljak fel ilyen-olyan történeteket a netre. Vezessen naplót, vagy mit tudom én, de ne a neten "reklámozza" magát.
2013. júl. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Amíg nem beazonosíthatóan vezet blogot, addig szerintem semmi gond nincs vele.

Illetve ha beazonosítható de normális témában ír, akkor sem.


Viszont feltételként szabnám meg a helyesírást, és a normális fogalmazást.

Lehet hogy a jövőben majd valamilyen írással akar foglalkozni, fejleszti a kommunikációját.


Nyilván ellenőrzés alá kell vonni a blogot, ne ott nyilvánítsa ki a szerelmi bánatát, vagy hogy éppen melyik tanárt tartja hülyének.


Ellenőrzött körülmények között szerintem hasznos.

2013. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sok személyes infót tartalmazna a blog, akkor nem. Pl. ha valami divat- vagy animeblog lenne, nem zavarna. Ha az életéről írna, idegrohamot kapnék.
2013. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem haragudnék, de azt ajánlanám, hogy álnéven írja. Karinthy is írt már ennyi idősen naplót, ki tudja ebből az irományból mi sülne ki.
2013. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor haragudnék, ha az élete lenne fent a netten, de amíg nincs, addig írhat.
2013. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Miért kéne rá ezért haragudni...?

Valóban nem veszélytelen,de miért ne írhatna a napjairól,érzéseiről,ha normálisan teszi?Pláne ha álnéven,szerintem senki sem igazán szereti mutogatni a blogját az ismerőseinek,csak akik rátalálnak.

Én is vezettem blogot,nagyon hasznos volt,sablon alapján megtanultam CSS kódot "írni",ami az oldal dizájnjához járul hozzá,emellett számos honlapszolgáltatót kipróbáltam,beletanultam az oldalszerkesztésbe,a Photoshop világába.

Ez miért ne lenne jó?!

2013. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia, én is 13 éves vagyok. Blogot én is vezetek, de a divatról és az állatokról (a szüleim nem is tudnak róla).
2013. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tőlem vezethet, amíg én vagyok a cenzor.
2013. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!