Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » En is beallok. Kamilla nevrol...

En is beallok. Kamilla nevrol mi jut eszedbe? Igy Rita, Krisztian es Katinka utan. : D

Figyelt kérdés
Bocsi, ha mar nagyon idegesit benneteket. :D (En eddig mindegyikre valaszoltam! :D)

2013. júl. 29. 10:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Sailor Moon ugrott be :)


nem ismerek ilyen névvel senkit

én egy kecses, okos lányt képzelek el vele

természetesen szépet, smink nélkül meg ilyesmi

2013. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
48%
Egy vörhenyes csaj, szemüveggel.
2013. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őrülten tetszik.:D
2013. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor köszönöm,hogy válaszoltál a kérdésemre :D (Rita)


Amúgy szerintem a Kamilla nagyon szép név,de én soha nem adnám a gyerekemnek. Amúgy egy szép,gyenge,vékonyka,szeplős,szőke hajú lány jut erről a névről eszembe.

2013. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre egy egyetemi szaktársam jut a névről eszembe, akit kedvelek. Szép névnek tartom.
2013. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyönyörűséges kislány:) A szüleim keresztlánya:)
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sulitarsam jut rola eszembe.kulsore: atlag magassagu,szep lany,igenyes onmagara.divatosan oltozik,mindig jo a megjelenese.belsorre: jo a humora,akit szeret azzal kedves,jo fej,de akit nem kedvel,azzal nagyon bunko tud lenni.igazabol nincs gondom a lannyal,bar mar ugy kifejezett baratnok nem vagyunk,inkabb csak koszonunk egymasnak.viszont szerintem abszolut pozitiv szemelyiseg:)
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:):D

Az utolso valaszra hasonlitok a legjobban, de tenyleg nagyon!:)

Amugy kicsit keleties vonasaim vannak, sotetbarna haj es szem, kicsi kreolos bor:)

Elvileg kulonleges, szep arcom van, utcan is megallitanak.. ANNYIRA de komolyan ANNYIRA szeretnem elhinni!

Regebben par osztalytarsam bantott, es teljesen elvettek az ombizalmam.

Bar nagyon rossz altalanosba kerultem, most megyek gimibe, remelem tetszeni fog. Szerencsere a legjobb baratnommel megyek:)

Nem tudom miert irtam le, ehhez volt kedvem:$:)

Amugy meg kedves, segitokesz vagyok, szeretek segiteni a 'gyengebb' embereken. :)

Ja, es vekony vagyok:)

2013. aug. 1. 21:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Imádom ezt a nevet. :)

Két lánynév van, amit nagyon szeretek, az egyik a Kamilla, a másik pedig a Viktória.

Ha lesz kislányom, biztosan Kamilla lesz, ebből nem fogok engedni. :D

2013. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a nev.
2013. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!