Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, kamaszok! Nektek...

Anyukák, kamaszok! Nektek hány éves korotokban volt az első barátotok?

Figyelt kérdés

15 éves leszek lassan. Megismertem egy 17 éves fiút, nekem is tetszik, meg én is tetszem neki. A héten fogok találkozni vele.

Viszont parázok egy kicsit. Anyukám szerintem örülni fog a srácnak. Csak az a baj, hogy már előre félek, hogy mi lesz, mikor hazahozom, vagy ha sétálok az utcán aztán egyszer csak összefutok velük.. Annyira kínos anyáék előtt puszilkodni, meg kézen fogva menni, akármi.:/ Ti éreztetek így? Hány évesen volt az első barátotok? Ha gondoljátok, akkor írhattok, vagy írok privit, és mesélek bővebben a dolgokról!


2013. aug. 6. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, ráadásulm a srác 19 volt:) És még a tetejében távkapcsolat is, szóval ő is sokszor ott aludt nálunk, meg én is gyakran ott aludtam nála:DD

Anyum annyit mondott az elején, hogy ne sokat várjak egy 19 évestől, mert neki már kicsit mások az igényei.

Aztán csak együtt voltunk 3 évig:) A szüleim meg tökre szerették, mert értelmes, udvarias, tisztességes srác volt:)

2013. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Ananke ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen volt először barátom.Ő 18 éves volt,de 9 hónap után szakítottam vele.Utána 18 évesen és azzal a fiúval feküdtem le először,vele 5 évig voltunk együtt.Én soha nem éreztem cikinek anyuék előtt a kézen fogást meg az ilyeneket.
2013. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem 16 évesen volt az első barátom:)
2013. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
6-11 éves koromig ha lehet barátnak nevezni nagy gyerekszerelem volt kézfogással,szájra puszival,majd 14 évesen de csóknál tovább nem mentünk, ami komolyabbnak mondható 17,19 évesen,természetesen 19 évesen már együtt aludtunk,szex stb.
2013. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár már 21 vagyok, remélem nem baj, ha válaszolok. :)

15 évesen jöttem össze az első barátommal, ő akkor volt 20. A mai napig együtt vagyunk.

Eleinte furcsa volt, pedig anyuék örömmel fogadták, viszont a mai napig csak 1-1 puszi van előttük (mondjuk mások előtt is). Ha kínosnak érzed majd ezt előttük, akkor nem kell csinálni. :)

2013. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14évesen a srác 13volt akkor.. nem gáz szülők előtt ha már több ideje jártok.. nekem anyumék ölelést, puszit, kézfogást is láttak.. sőt csókot is..mondjuk az nem szándékos volt de nem baj..:D
2013. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

14 éves voltam.Én is kínosnak éreztem és a mai napig is annak érzem,ha a szüleim előtt kell "nyalakodni"(ezzel idéztem őket)..de mondjuk én magam sem szeretem azt,ha valakik előttem csókolóznak meg egymást szinte már-már kielégítik...-.-" Úgyhogy én nem is csinálom ezt.

17/L

2013. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig olyan emberekbe szerettem bele, akikbe valamilyen oknál fogva nem lett volna szabad, így az első kapcsolatomra (16 voltam) úgy félúton derült fény. A későbbiekben viszont egyre nyíltabban kezeltem a témát. Szóval ha megszeretek valakit, akkor azt a valakit büszkén vállalom. Az a gyanúm, hogy el fog múlni ez a félelem részedről idővel :)
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
16L és még nem volt :D
2013. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
12 évesen egy 16 éves fiú, 5 hónapig tartott a dolog. Utána jött 13 évesen a barátom, aki akkor 17 volt. Köztünk most két és fél tart a kapcsolat. Nem vagyok szégyenlős a szüleim előtt. Néha ők szólnak rám, hogy diszkrétebben kéne nyalakodnunk.
2013. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!