Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi ez a sok tanár-diák barátsá...

Mi ez a sok tanár-diák barátságról szóló kérdés? Kezd unalmas lenni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy biztosítani kell hogy ne húzzák meg őket semmilyen tantárgyból:D
2013. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Haha:D Ha megfigyeled mindig van minden kategóriában valami felkapott téma, amiről előbb-utóbb megszületnek a "mi ez a sok... már unalmas" című kérdések. :D
2013. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A neves unalmasabb volt..
2013. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Nem értek egyet veled, hogy be kell biztosítania magát egy tanulónak, hogy megkapja a jobb jegyet. Személyes tapasztalatból írom, hogy nekem is van egy tanárom, akivel nagyon jóban vagyok. És igen, megvan a 4-esem abból a tantárgyból, amit tanít, mert egész év eleje óta tepertem a minél jobb jegyért, ezáltal látta rajtam, hogy engem komolyan érdekel, amiért ő kapja a fizetését és nem semleges lettem a számára. Tehát ha nem érdekelt volna, amit tanít, nem lennénk jóban. Sokat beszélgettünk, nem csak iskolában, hanem most a nyáron is facebook-on. A tanárom egy igazi tündér, nagyon cuki. És a miheztartás végett, a tanárom nő.


18L


18L

2013. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!