Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza Debrecenből.. úgy volt, hogy unokatesómnál alszok, de lebetegedett.. úgyhogy egy nagyon jó barátomnál aludtam (fiú).. És félek elmondani anyámnak, de bűntudatom van, hogy nem mondtam el...

Nagyon pici házban laknak és nem volt hely, úgyhogy egy ágyban aludtunk, de ő tényleg scak a barátom és nem volt semmi...



2013. aug. 9. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:

16L

a fiú 18

2013. aug. 9. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges elmondanod, csak megspórolsz magadnak esetleges büntetést. Nem a világ vége :D
2013. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyukád kiakadna, amiért egy fiúval aludtál, akkor nem biztos, hogy feltétlenül el kéne mondanod neki.

Mivel nem történt semmi, felesleges emiatt bajba kerülnöd. És emiatt nem kell lelkiismeret furdalásod legyen, nem tettél semmi rosszat.

Nem akarom, hogy úgy tűnjön, hazugságra biztatlak, mert ha valami fontos dolog történik veled, azt mindenképpen meg kell osztanod a szüleiddel. De felesleges túráztatni a családot, ha tényleg csak aludtatok azzal a fiúval.

2013. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért mondanád el? mert így tudtad megoldani? inkább legyél büszke magadra hogy nem vagy olyan mint a többi tini és nem kezdi bőgve felhívni anyucit hogy most mit csináljon
2013. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!