Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyerekek es tinik! Ti mit...

Gyerekek es tinik! Ti mit szoktatok csinalni nap mint nap suliidoben es szunetekben?

Figyelt kérdés
Nagyon kivancsi vook sorry ;)

2013. aug. 12. 16:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Latom. Jo kosz xD
2013. aug. 12. 16:46
 3/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk beugrók egy korrepetálásra, ha már egyszer nem tudok írni. (remélem érzed az iróniát)
2013. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Telorol irok! Es.latom nem tudsz angolul hulyegyerek.
2013. aug. 12. 20:02
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

1. Én érdekes módon tudok írni telóról is.


2. Hol volt ebbe angol szó? Hallod azért az már elég gáz ha egy magyar mondatban, angol szót keresel, azt azért már vedd észre ha hülyeséget beszélsz, mert az én gépem jelzi a helyes írási hibákat, és ha nem lenne magyar megfelelője az adott szónak (gondolom a korrepetálásra gondoltál) nem adna ki magyar megfelelőt...


3. A "vok" nem szó a "vook" pedig még kevésbé sem.


4. Én azért vigyáznék a hülyézéssel akkor amikor egy másodikos gyerek értelmi szintjén állhatsz..


5. Először magyarul tanulj meg írni ha már egyszer nem megy, nem kell az angolt erőltetni, mert a mondatba egyáltalán nem illik a "bocsánat" szó főleg nem angolul.


6. Én nem tudok angolul...


Ahhoz képest 4-es vagyok belőle, németből ötöst, mindezt úgy, hogy mellette horvátul gyakorolgatók otthon..de én vagyok hülye..szóval inkább tanulj meg:


-magyarul írni

-magyarul fogalmazni

-angolul fogalmazni..

2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Németből ötös*


Igen most én is rosszul fogalmaztam...

2013. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Kedves ötvenes!A "gyakorolgatok" szót rövid ó-val írják!Ez csak egy baráti megjegyzés volt.

A válaszom pedig a kérdezőnek az,hogy amikor az iskolában vagyok,akkor normálisan viselkedek,beszélgetek,figyelek,tanulok,eszek,iszok,meg ami jön hirtelen



17/L

2013. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én iskolában általában a tanórára próbálok koncentrálni, de általában úgyis az a vége, hogy bealszom óra kellős közepén. Szünetekben átmegyek a volt osztályomba, sminkelgetek, ha otthon nemtudtam, büfébe járok vagy kv-t iszok, beszélgetek, esetleg olvasok, készülök következő órára, kimegyek cigizni. Most nyáriszünetben meg csak fefrengek itthon. Mivel nincsenek nagyon barátaim, így jószerivel itthon vagyok. Anyámék melóznak, így helyettük végzek házimunkát. Mosogatok, porszívozok, ebédet csinálok. Vagy ha megkapom a zsebpénzem, shoppingolok, műkörmöshöz megyek, hajat festek.. Így telik a nyaram. Dögunalmasan.

17 L

2013. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Suli időben korán elmegyek suliba, 5-6 körül hazaérek, megyek műterembe vagy barátokkal találkozok, este tanulok.

Így nyáron meg szintén sokat járok műterembe, ott segítgetek a karbantartásnál is, barátaimmal szervezek programokat, olvasok, rajzolok, szobámat alakítgatom, vásárolgatok, ha van pénzem.:)

15L

2013. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kedves 71%-os


A gyakorolgatok még mindig rövid ó-val írandó mert hosszú ó-val azt jelenti, hogy gyakorolgatók azaz T/3-ban értendő...egy kis baráti jó tanács...

2013. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!